2752
2734
عنوان

Shayanام حالم خیلی بدا کممممک😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 80 پست

عزیزممممممم چ حس مادرانه قوی من اصلا اینجوری نیستم چون من بچم۲۰ روز تو بیمارستان بود و توی شیشه بود😢 حالا ک می بینم شکر خدا سالم مهم نیست واسم بغل مادرم یا مادرشوهرم باشه چون میدونم اینا هم خیلی دوسش دارند تازه بچه بادوم نوه مغز بادوم تازه اونا با تجربه ترند  اتفاقا بده واست نگهش دارند شما یکم استراحت کن من تا می بینم مادر شوهرم و مادرم ک میاند خ خوشحال میشم چون خ خسته میشم یکم استراحت میکنمولی این بدجنسی نیس حس مادرانته

ممنونم از وقتی که برام گذاشتی دوست خوبم

خواهش میکنم 💖

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم به کسی جز من عادت کنه و منو دوس نداشته باشه😢😢

چند ماهشه?

اوایل طبیعیه این حالتت اما اصلا نگران نباش هیچکس جای مادر رو نمیگیره

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖
2731
میترسم به کسی جز من عادت کنه و منو دوس نداشته باشه😢😢

وا من چی بگم پسرم ۲۰ماهشه چشماشوباز میکنه میگه پرستو ....عمه ..تا آخرشب همشم بدون من میمونه عاشق عمه هاشو مادرشوهرمه میره اونجا منم استراحت میکنم خیلیم حال میده من عادتش دادم پیش اونا بمونه

منم مثل شمام. خیلی سعی میکنم کنترل کنم خودمو . بخصوص اینکه مادرشوهرم به بچه م میگفت مامان . الان فهم ...

مادرشوهر منم میگه مامان😢😢😢

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد