2737
2734
عنوان

اونایی که از شیمی درمانی میدونن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2071 بازدید | 51 پست

مادر شوهر منم در حال درمانه. شاید برای هر سرطانی باید یه جور رژیم رعایت بشه. ما که مدام با دکترش در تماسیم و بنده خدا همه جوره جواب میده.  خدا واقعا خیرش بده خیلی مهربون و بااخلاقه. شما هم بهتره با دکترش چک کنید. ان شالا که زودتر درمان طی بشه و سلامتیشون رو بدست بیارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم , خوبید؟⁦❤️⁩ مادر حالشون چطوره؟

سلام عزیزدلم 

خدارو صد هزار مرتبه شکر ... دوره های شیمی درمانی و پرتو درمانی و پرتو درمانی داخلی رو تموم کردن. الان چند ماهی میشه که دیگه دارو نمیگیره. ولی هر سه ماه سی تا اسکن و ام آر ای دارن . دکترشون راضی هستن. 

یه دنیا تشکر عزیزم که بیادمون بودی⁦♥️⁩⁦♥️⁩

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
سلام عزیزدلم  خدارو صد هزار مرتبه شکر ... دوره های شیمی درمانی و پرتو درمانی و پرتو درمانی داخ ...

الحمدالله رب العالمین🙏

ان شاءالله سلامتی کاملشون رو به دست بیارند و عمر طولانی و باعزت داشته باشند و خداوند براتون حفظ شون کنه آمین یا رب العالمین🥰

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
2731
سلام عزیزدلم  خدارو صد هزار مرتبه شکر ... دوره های شیمی درمانی و پرتو درمانی و پرتو درمانی داخ ...

سلام مامانتون چطوره؟

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
سلام مامانتون چطوره؟

سلام عزیزم ... خدارو هزاران بار شکر ... دو سه روز قبل نوبت سی تی اسکن و آزمایش و ... داشتن، دکتر از جوابش راضی بود, نوبت بعدی چکاپ رو گذاشتن سال بعد ، به امید خدا 🙏🙏🙏🙏

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
سلام عزیزم ... خدارو هزاران بار شکر ... دو سه روز قبل نوبت سی تی اسکن و آزمایش و ... داشتن، دکتر از ...

براش خیلی دعا کردم،خدا خودش شفا نصیبش کنه الهی آمین

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰