2737
2734
عنوان

سالگرد ازدواجمون . لطفاً راهنمایی کنید !!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 20242 بازدید | 139 پست

بسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 1 ﴾ الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿ 2 ﴾ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿ 3 ﴾ مَلِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿ 4 ﴾ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿ 5 ﴾ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿ 6 ﴾ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ ﴿ 7 ﴾ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿١﴾ اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿٢﴾ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولَدْ ﴿٣﴾ وَلَمْ یَکُنْ لَهُ کُفُوًا أَحَدٌ ﴿٤) اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم** اَللّهُــمَّ صَّــلِی عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم  

این نیز بگذرد.‌‌..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر چیکار کردی با دل من ؟ چرا من دوروزه بعد اینهمه سال انگار تازه اسمانی شدی . راستی زهرا شما کجای هواپیما بودین ؟ نکنه اون وسط بودین که چند تا تکه شد؟😭😭😭😭😭🥺

زهرا وقتی فهمیدی روزگار چه نقشه ای کشیده ، وقتی فهمیدی هواپیما داره تکون های اخرشو میخوره چی گفتی به ترنم ؟ 

همش اتیش میگیرم . از اونجایی که با چه ذوق و شوقی بعد دو ساعت تاخیر سوار هواپیما شدین . از اونجایی که خلبان گفت چند دقیقه دیگه ارومیه فرود میایم و تو شوق دیدار عزیزاتو داشتی ؟ زهراااا کجایی؟ چرا جواب پیام هارو نمیدی ؟ میدونی اگه بری و اون اکانت قدیمیت رو باز کنی چقدر اعلان صورتی رنگ برات اومده ؟ اره راست میگی . اون گوشی خیلی وقته نابود شده🥺🥺🥺🥺

زهرا حالم خیلی خرابه همش توی تصورمی . حتی اون لحظه ای که کاربری نداشتم و همسایتون خبرتو داد هم انقدر بد نبودم . زهرا بهت قول میدم نمیگم چه زمانی ولی یروز میام ارومیه صبح تا شب باهات حرف بزنم . باشه ؟ چرا اون عکس ترنم خاله رو از پروفایل برنمیداری ؟ خب رحم کن بهم هر دفعه میبینم .....

خدا رحمتت کنه 

به خودت افتخار کن اولین کاربری هستی که بعد ۱۳ سال تاپیگات بروز میشه و خواهد شد . 

الله یرزق من حیث لا یحتسب 😍 طرفداران پیر همسری ریپلای نزنن😊 مجریان جایگزینی سگ و گربه به جای فرزندان هم ریپلای نزنن😊 یبار یه روباه یا الاغ دعواش شد سر اینکه روباه میگفت علف سبزه الاغ میگفت نه . وقتی شیر اومد روباه ازش خواست قضاوت کنه . و شیر گفت حق با جناب الاغ . روباره گفت چرا ؟ شیر گفت: چون کسی با خر بحث میکنه اخه؟🤣🤣 دقیقا برا همینه با اون دوگروه بحث نمیکنم🙃🙃کسی بخیل خوشبختی شما نیست . انشالله به رویاهاتون در خانه شوهر برسید🙏 خانه ۸۰ متر اجاره پدرت تبدیل شه به ۸۰۰ متر ویلای شوهر🥰 قرمه سبزی خانه پدر بشه خاویار خانه شوهر🥰 سمند  پدر بشه BmVMW شوهر🥰 بهترین مکان زمین مکه مکرمه ، بهترین محلش کعبه ، و بهترین نقطه کعبه بین رکن و مقامه ، اگر هفتاد سال بین رکن و مقام شب ها شب زنده داری کنی و روز هاش رو روزه بگیری ولی منکر ولایت امیرالمومنین علی بن ابی طالب باشی فایده نداره🙂 
2731