2733
2739
عنوان

به نظرتون جشن تعیین جنسیت قشنگه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5951 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این تاپیک برا سال پیش هستش پسرم 1ماه دیگه یک ساله میشه

حالا جشن و گرفتی یا نه

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
حالا جشن و گرفتی یا نه

بله گرفتم

خیلی هم راضی ام

به همه خوش گذشت

یه فان بود

و بهانه برای دورهم بودن 

پسرم و دخترم🌹همین که شما رودارم،بهترین هدیه های دنیا رودارم...  
2728
من نمیدونستم جنسیت رو گفتم دکتر روکاغذ نوشت بهم داد منم دادم شیرینی سرا و گفتم اگه پسر. بود داخل0ش ...

بنظر من در حد کوچیک و خانوادگی قشنگ و خاطره انگیزه. بهانه ای برای شاد بودن . دقیقا مثل گرفتن یه جشن تولد خانوادگی و جمع و جور. بنظرم برای کسایی ک بارداری اولشون هست قشنگه. من خودم مامان و بابام و مادرشوهر و خواهرشوهرم رو میگم بیان خونمون هم یه شام دورهمی بخوریم هم یه کیک کوچولو میگیرم واسه بچم که اولین بار میخوام به اسم خودش صداش کنم و بدونم دختره یا پسر.

این مراسما نه ربطی به فرهنگ بالا داره نه ربطی ب فرهنگ پایین. بنظرم دلیلی نداره کسیو ک دوس داره واسه بجش یه جشن بگیره متهم کرد ب فرهنگ پایین و جهان سومی.خوبه میبینیم تو کشورای دیگه هم ب هر بهانه ای جشن میگیرن و شادن.انگار ما مردم خودمونم باورمون شده غمگین باشیم و شادیامونو بروز ندیم.

من خودم ب شخصه با جشنای بزرگ و مجلل کاملا مخالفم اما از اون آدمایی هستم ک با کوچکترین بهانه خانوادمو دور هم جمع میکنم و جشن میگیرم و شادی میکنم و اونشب در کنار خانواده خودم و شوهرم خیلی بهم خوش میگذره.

بنظر من در حد کوچیک و خانوادگی قشنگ و خاطره انگیزه. بهانه ای برای شاد بودن . دقیقا مثل گرفتن ی ...

منم کاملا با شما موافقم، فقط تو ذهنم یه سوال هست؟؟ من دوست دارم تا الان که همه سونوگرافی ها رو با همسرم رفتم، تعیین جنسیت رو هم با خودش برم، من هرجوری حساب میکنم همسر میفهمه جنسیت چیه، پس این فیلم های اینستا که مرده ذوق مرگ میشه وقتی بادکنک رو می ترکونه قضیه اش چیه؟؟ 🤔من هرجوری حساب میکنم فقط میتونم خانواده خودم و همسرم رو از طریق بادکنک ترکوندن مطلع کنم که اونم مطمئنم چون بچه اولمه براشون فرقی نمیکنه، فقط سلامت باشه🤣🤣

ولی با این وجود، بی حرف پیش، اگه انشاالله همه چیز خوب پیش بره شاید چون تولد خودمم نزدیکه، همون روز یه جشن خانوادگی کوچیک بگیرم😍😊والا من نه تو عروسیم از این ولخرجی هایی که بعضی ها الان میکنن کردم نه الان که حامله ام و تک عروس، چه میدونم  والا، دارندگی و برازندگی، انشالله همه خوش باشن و بچه اشون رو صحیح و سلامت در آغوش بگیرن🙏چه اونی که در زیر پله جشن میگیره چه اونی که در باغ تالار

2738

اینکه اسمش جشن تعیین جنسیت درست نیست به نظرم جشن و باید زمان زایمان وقتی بچه سالم به دنیا میاد گرفت نه اینکه این جور جشنا رو مد کنیم وقتی که دیگه تو این دوره همه فقط دعا میکنن بچه هرچی باشه فقط سالم باشه 

به نظرم یه جشن کوچیک هم بگیری خیلی زیباست .در حد توانت بگیر . منم حامله بشم ایشالا یه جشن میگیرم حتی اگه فقط ۴ نفر باشیم

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏