2752
2734
عنوان

کیا باردارن و عید دیدنی جایی نمیرن بیان اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 29 پست
من سه تا بارداری پشت سر گذاشتم دوتا هم بچه دارم توی بارداری هام حتی مهمون هم دعوت میکردم سرکاروهم ...

مثل من ديشب رفتم مهموني ظرف شام صابخونه رو شستم اون هي ميگفت بشين سختته گفتم من راحتم امسال خونه تكوني هم كردم هركي نميدونستم فكر ميكرد ميخوام بندازمش😕

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اصلا ناز نکردم

دوشب پیش برای اولین بار هوس هندوانه کردم

شوهرم به مامانم میگفت این بلخاره دلش یچی خواست

چرا عجیب غریبه؟همه زنا اطراف من دوران بارداری یسره میخورن میخوابن

2731
دیروز شوهرم به خواهر و برادراش گفت ما عیددیدنی جایی نمیریم مهمان هم نمیتونیم پذیرایی کنیم😂😂

شکمت بزرگه 

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

منم دو سه جا واجبا رو رفتم دیگه سخته با شکم جلو اومده هی اینور اونور رفت کسی ام نمیاد انشالله😀

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

منم خیلی دلم میخاد برم، 😩    اما نمبدونم برم یا نه، خیلی ناراحتم، از اول بارداریم استراحتمو تو خونه، فقط ی غذا میزارم، فقط واسه دکتر رفتم بیرون، شوهرم دیگه کلافه شده، همزمان با من دونفر دیگه توفامیلمون حامله ان،همه جا میرن، همه کار میکنن، اصن خیلی داغونممممم

منم امسال اعلام کردم هیچ جا نمیرم. هرچند خونواده شوهرم حرف در میارن ولی میگم از سلامتی خودم و نینیم ک واجبتر نیستن . هرکی درک کرد دمش گرم هرکیم حرف در میاره مهم نی برام .. از طرفی نمیخوام با این شکم تو چشم مردم باشم . 😀

2706