2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش ی شکلات خوری..خوشکل بخر..💜💚❤💚💜💚❤

برای امضاتون میگم. ان شا... به زودی مشکلتون حل میشه بعدش یه تیکر به مناسبت دیگه میذارین :)

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2731

عزیزم بسته به وضع مالیتون داره

اما اگه در توانتون هست شما هم نفری مثلا 20 یا 30 بدید بهشون

ماکلا تو خانواده به کوچکترا عیدی میدیم

مثلا خاله هام به داییام و خانوماشون و حتی بچه ها داییام عیدی میدن هر سال

چ حرفا چ منت و بی احترامی ای منظورش این میشه ک دوس دارم بهتون عیدی بدم

براي من اينطوره 

از نظر من اصلا جمله جالبي نيست

انگار به طرف اخطار ميدي،  آدم با بچه كه حرف نمي زنه با يه إنسان بالغ داره صحبت ميكنه

من سال اول ازدواجم عمه همسرم إينو بهم گفت واقعا حالم بد شد به همسرم گفتم يعني چي اين حرف؟؟؟  مگه من توقع عيدي داشتم ؟!!!!حالا اين چندرغاز كه ما ميديم چي هست كه بخاي به روي طرف هم بياري كه الان بهت ميدم بعدا نمي دم !!!!

چ حرفا چ منت و بی احترامی ای منظورش این میشه ک دوس دارم بهتون عیدی بدم

به نظر من دقيقا منظور عكس داره

يعني بچه دار شدي توقع عيدي از من نداشته باشياااااا

من نمي پسندم 

بهرحال هر كسي نظري داره 

2740
به نظر من دقيقا منظور عكس داره يعني بچه دار شدي توقع عيدي از من نداشته باشياااااا من نمي پسندم&nbs ...

برداشت ادما باهم فرق میکنه

من چون سعی میکنم جنبه مثبت هرچیو ببینم گفتم بهش بگه ک منظورش اینه عیدی ای ک دارع میده حالا چیزه شاقی نیس دوس دارهذبهشون بده

تا وقتی بچه دارشدن ب بچشون بدع

برداشت ادما باهم فرق میکنه من چون سعی میکنم جنبه مثبت هرچیو ببینم گفتم بهش بگه ک منظورش اینه عیدی ا ...

منم مثبت نگرم ولي أيا طرف مقابل هم مثبت نگره و متوجه منظور أصلي ميشه يا اينكه پيش خودش جور ديگه اَي برداشت ميكنه

خيلي از سو تفاهم ها از همين جا شروع ميشه كه ما منظوري نداريم ولي طرف مقابل بد برداشت ميكنه 🙂🙂