2737
2734
هر چی که بابه میلم باشه و بهم بیاد میپوشم  رو هیکلم حساسم همیشه سعی میکنم خوش هیکل بمونم  ...

اسپرت منظورمه البته به آلمانی همون اشپرتم درسته

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه ما هستیم که ۶۰ سالگی هم هر جور بخوایم تیپ میزنیم و مو رنگ میکنیم

مادرشوهر من روسری غیر از قرمز ورنگای شاد نمیپووووشه😆

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2728
مادرشوهر من روسری غیر از قرمز ورنگای شاد نمیپووووشه😆

زن دائی من ۷۰ ساله هستن ،همیشه شیک و به روز 

عاشق قرمز هست 

اصلا تیپش رو میبینم کیف میکنم با نوه خودش یه سبک لباس میپوشه 

اندامش هم همیشه عالی

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

سی سال .  من که چارده سالمه.  الکی. شلوار لی چسبون . مانتوهامم رنگای مختلف مشکی و سرمه ای و سبز . شال هم رگشو ست میکنم. کفشم هم اسپورت میپوشم بیشتر سفید . تابستوناهم صندل میپوشم پاشنه بلند 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740