2737
2734
عنوان

راهی برای نجات از عفونت واژن

| مشاهده متن کامل بحث + 456894 بازدید | 208 پست
نه کشت ندادم،۵ ساله دارم،بله سوزش دارم،از روزی که اولین رابطه داشتم باهمسرم همیم طورم،و هرگز خوب نشد ...

عزیزم حتما حتمااااا پروبیوتیک واژینال مارک خوب وکپسول  خوردنی بایوفم بخور از نون شب واجبتره برات.

این دمنوشا اگر خوب بود توروخدا به منم بگو 

کشت رو حتما بده که باتوجه به باکتریت بهت انتیبیوتیک بدن

الهی بگردم کامل درکت میکنم منم داغونن میگم خدایا این همه خویشتن داری کردم قبل ازدواج اینم بعد ازدواج حتی یکبار لذت نبردم همش درد و سوزش بوده  منم هیچ وقت خوب نشدم خیلی درد بدیه لامصب.انشالله به حق پنج تن خوب میشی و ولوودینیا نیست ،اگر خدای نکرده بود ما تو تلگرام یه گروه داریم بگو ادت کنم

عزیزم حتما حتمااااا پروبیوتیک واژینال مارک خوب وکپسول  خوردنی بایوفم بخور از نون شب واجبتره برا ...

مرسی عزیزم،بخدا خیلی سخته ،فعلا دارم میخورم گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات بد میشه به شدت ،اگر تا آخر دوره جواب دارم بهت میگم عزیزم، شما کدوم استانی اصفهان نیستی،چقد دلم میخواد یکی باشه منو درک کنه،به هرکس میگم میگه وای برای یه عفونت ساده  ولی این درد منو کشته

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم،بخدا خیلی سخته ،فعلا دارم میخورم گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات بد میشه به شدت ،اگر تا آخر دو ...

کاملا میفهمم واقعا سخته من گاهی واقعا کم میارم حتی بعضی شبا خوابم نمیبرم از سوزش،شما موقع نشستن اذیت نمیشی؟

دقیقا منم به هرکی میگم میگن یه دوره کلوتریمازول بزن خوب میشی دیگه!! ازین جهت خداروشکر میکنن اطرافیان هیچ وقت این دردو نفهمیدن ولی واسه خودم ناراحتم افسرده میشم حالا دوجا وقت گرفتم برم این ماه،متخصص مشکلات لگن ،

عزیزم من تهرانم ولی تو اون گروه سه نفرن که اصفهانن راستی بهت درخواست دوستی دادم ،ولی در کل سعی کن بزرگش نکنی بگو خوب میشم بالاخره انشالله یه روز شرش کنده میشه میره خودش

کاملا میفهمم واقعا سخته من گاهی واقعا کم میارم حتی بعضی شبا خوابم نمیبرم از سوزش،شما موقع نشستن اذیت ...

مرسی عزیزم،من تو نشستم اذیت نمیشم ببخشید موقع ادرار خیلی داغون میشم میام از دستشویی میفتم مخصوصا صبح ها

بخدا نمیخوام بزرگش کنم,آزارم میده،منم به جز شوهرم کسی نمیدونه  ،مامانم میدونه ولی فکر نمیکنه اینقدر حاد باشه

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟
2728
مرسی عزیزم،من تو نشستم اذیت نمیشم ببخشید موقع ادرار خیلی داغون میشم میام از دستشویی میفتم مخصوصا صبح ...

کشت ادرار دادی؟ میدونی اگر کشت بدی با انتیبیوتیک عفونتت درست میشه شایدم درست شده،ولی باز میسوزی،من جات بودم همین فردا یه کشت ادرار و یه کشت ترشحات میدادم.نتیجش هرچی بود انتی بیوتیکشو میخوری ولی اگر سالم بود ممکنه همون ولوودینیا باشه چون دوستام بعضیاشون با ادرار مشکل دارن بعضیاشون با نشستن ،من خودم خداروشکر با اینا مشکل ندارم ولی دایم در هر حالت میسوزم کلا بحث همون التهاب اعصاب .که باید قرص ارامش بخش و فیزیوتراپی کنی.منم فقط یه خواهرم میدونه شوهرم دیدم میگه اینم شانس ماست زنمون این جوری درومده خلاصه داشت ایراد میزاشت دیگه به سختی تحمل میکنم جیکم درنمیاد تا زندگیم نپاشه

کشت ادرار دادی؟ میدونی اگر کشت بدی با انتیبیوتیک عفونتت درست میشه شایدم درست شده،ولی باز میسوزی،من ج ...

کشت ادرار دادم گفت عفونت ادراری نداری ولی پاپ اسمیر گفت عفونت شدید باکتریایی،شوهر منم خیلی اذیته به رو خودش نمیاره

عزیزم اسپند دود کن جوری که گرما و دودش قشنگ بخوره به واژنت ی دامنبپوش دودش و بزار بره داخل من خیلی جواب گرفتم 

باید از تلخی انگور گذشت تا به یک مستی جانانه رسید ♥️🍷🍷🍷♥️🍷
کشت ادرار دادم گفت عفونت ادراری نداری ولی پاپ اسمیر گفت عفونت شدید باکتریایی،شوهر منم خیلی اذیته به ...

ببین تو پاپ اسمیر من التهاب شدید زده بود،خب وقتی زده باکتری شدید باید ببینی به چی حساسه مثلا اگر ecoli با کدوم انتی بیوتیک میره به خاطر همین میگم کشت بده،از پاپ اسمیرم راحتتره

2738
ببین تو پاپ اسمیر من التهاب شدید زده بود،خب وقتی زده باکتری شدید باید ببینی به چی حساسه مثلا اگر eco ...

باشه عزیزم ممنونم حتما انجام میدم،مرسی از محبت و همدردیت

احسنت،خواهش میکنم عزیززم،انشالله به زودی خوب خوب میشی،هرچیزی شد بهم خبر بده بلکه واسه منم راه گشا با ...

مرسی عزیزدلم حتما بهت خبر میدم،انشالله شما هم خیلی زود خوب بشی

تعجب کردم همه اول پیامشون سلام میدن 

گاهی اسی رو به اسم صدا میزنن 

گفتم چقدر باادب 

بعد نگاه کردم ببینم کاربر معروفیه دیدم چیزی ازش یادم نمیاد گفتم شاید باهم دوستن و .....

یهو دیدم تاپیک سال ۸۹!!!!

بله!

سلام گلم من برای وایتینگ واژنم فقط یه تک جلسه لیزر ژولیت انجام دادم بدون هیچ درد و مشکلات پوستی مثل سوزش و قرمزی، پیش خانم دکتر عباسی کارش عالیه شمارشو برات میزارم بهتر از اون پیدا نمیکنی .

۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶