2752
2734
عنوان

به نظرتون از کجا میان

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 21 پست
نمیدونی که  چقد اینا موذی ان😐 لای دیوارا قایم میشن تو کمد دیواری درزای خونه هرجا که جا و ...

وای نگوووو احساس میکنم همه جای خونه قایم شدن😣

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین

وای منم تازه اومده بودم تو خونه پر بود دسته ای میومد بعد از یکماه فهمیدم از چاه دستشویی میان کاسه چاه عوض کردیم دیگه هیچی نبود

اگر دوست داشتی بهم رای بده مرسی

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجوری چک‌کنم اخه😣

ببین درزی باز نباشه درزگیربخر بزن زیردر ورودی وتراس ،سرپوش چاهو چک کن قشنگ چسبیده باشه سوسک نتونه خودشو لول کنه بیادبالا،،،، 😵

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
وای نگوووو احساس میکنم همه جای خونه قایم شدن😣

نمیشه جلوشونو فقط با دونستن جاشون گرفتاز هرجا میتونن بیان ممکنه در باز باشه حواست نباشه از زیر در بیان تو زاد و ولدم کنن ....تنها راهش سم پاشیه که به شدت خطرناکه برای بدن انسان من خودم یه مقاله خوندم درمورد سم پاشی کلا نظرم عوض شد راجع ب این که انقد راحت به یکی بگم سم بپاش الانم سعی میکنم خیلی کم ازش استفاده کنم 

با دمپایی بکش😭😭😭😭😭😭

2731
نمیشه جلوشونو فقط با دونستن جاشون گرفتاز هرجا میتونن بیان ممکنه در باز باشه حواست نباشه از زیر در بی ...

اخه ما به خاطر پسرم که تازه دنیا اومده دیگه جا میندازیم وسط هال میخوابیم شبا همش توهم میزنم که سوسک اومده رومون😢😢😭😭😭😭

اخه ما به خاطر پسرم که تازه دنیا اومده دیگه جا میندازیم وسط هال میخوابیم شبا همش توهم میزنم که سوسک ...

عزیزم قدم نو رسیده مبارک♥️

نگران نباش اگرم اومدن روتون رد میشن میرن دیگه یجا نمیمونن که😅😅

عزیزم قدم نو رسیده مبارک♥️ نگران نباش اگرم اومدن روتون رد میشن میرن دیگه یجا نمیمونن که😅😅

😲😲😲😲😲😨😨😨😨