2733
2734
عنوان

خانمایی که تجربه بارداری دارین لطفا تشریف میارین؟ سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست
نه اون انقباض ک باعث زایمان میشه بُرندن اینا ک باعث تیر کشیدن رحم و گرفتگی میشن خیلی درجشون کمتره ...

عزیزم به نظرت این انقباض طبیعیه؟

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادیه بنظر من اخه من تا چهل و دوهفته هم موندم از هفته سی و سه داشتم اینارو 

ممنون عزیزم خیالمو راحت کردی

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
ممنون عزیزم خیالمو راحت کردی

خواهش میکنم عزیزم اینا همه میگذرن ب فکرشون نباش یادش بخیر چقد منم استرس داشتم واس هرچی

الانم ک بدنیا اومده اول استرس واکسنش بعد ختنش ک الان خداروشکر ختنش کردم

2728
انقباض رحم اینجوریه؟ تیر میکشه؟

رحم تیر میکشه رحم دچار گرفتگی میشه رحم حالتی مثل خواب رفتگی میشه اینا طبیعین..فقط لک بینی و خدایی نکرده پاره شدن کیسه ی اب خطرناکه

انقباصات زایمان دردش زیاده

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خواهش میکنم عزیزم اینا همه میگذرن ب فکرشون نباش یادش بخیر چقد منم استرس داشتم واس هرچی الانم ک بدنی ...

استرس ندارم. ولی بارداری دومم هست و متفاوته. فکر میکنم چون سر اولی اینطوری نبوده ممکنه غیر عادی باشه. ولی با پاسخ شما متوجه شدم طبیعیه.

خدا پسر گلت رو هم حفظش کنه عزیزم

بله کاملا انشالله تا چند وقت دیگه ک نی نیتون بیاد بغلت همه ی این دردا رو فراموش میکنی

مرسی عزیزم از دلگرمی که دادی و راهنماییت

2740

منم بارداری دوممه و با اولی فرق داره همینجوریام.یه دفعه یه قسمت دلم سفت میشه و درد میکنه.گاهی از خواب میپرم از درد.پیاده روی هم بدترش میکنه.اون روز یهو اینقدر زیردلم و کمرم با هم درد گرفت که تکون نمیتونستم بخورم.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...