2733
2734
عنوان

به زندگی زن داداشم خیلی حسودی می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 126976 بازدید | 1259 پست
گلم یه ختم یاسین تو کتاب دعا دیدم که دعایی داره که بعد از قرائت یس باید خونده بشه، واسم سوال ایجاد ش ...

نه راحيل جونم هيج دعاي خاصي نداره صفحه 52 نوشتم

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
نه راحيل جونم هيج دعاي خاصي نداره صفحه 52 نوشتم

ممنون عزیزم

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من 16سالم بود عروسی کردم و شوهرم 21

یه دانشجوی ترم 3بود مهندسیبرق

منم دانش آموز 

به سختی پیش و سوم دبیرستان خوندم بهترین دانشگاه قبول شدم اما ناخواسته باردارشدم و دخترم 32 هفته به دنیا اومد خیلی ضعیف و ریز

من از درسو تفریح و اموزش گذشتم بچه رو بزرگ کردم

اونموقع هیچی نداشتیم واقعا نداشتیم

اون دررکنار من بهترین دانشگاه فوق قبول شد کار خوب پیدا کرد و الان درآمد عالی داره

ولی من دیگه نتونستم 

الان باید خونواده شوهرم بگن

داداشمون دکترا میخونه زنش دیپلمست تو خونه راحته؟

واقعا بی انصافیهههه

چون حتی پول شیرخشک بچه هامو از فروختن طلا به دست میاوردیم

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         

الان مادرشوهرم یکسره میگه شما وضعتون عالیه نمیگه شب بیداری ها و دکتر رفتن ها بیمارستان بستری شدنهای بچه ها با من بوده

از صبح تا شب کی بچه ها رو نگه داشته

که خونه رو ارام نگه داشت برای درس خوندن پسرشون

کی از لحاظ روحی و جنسی به پسرشون رسیدگی کرد

ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
2738
كلا عزيزم اين دخترايي كه جهش هاي خيلي بزرگ تو ازدواج دارن اكثرشون با ختم هاي قرآني بوده يا اينها كه ...

عزیزم راست میگی؟؟پس چرا این همه سال دعا و ختم و‌چله و نماز ما بی جواب مونده تو۳۶سالگی

من چندسال هرروز حداقل ۱بار یس واقعه حشر  رو میخوندم

خیلی نمازا خوندم همه میگن طلسم شدی

عزیزم راست میگی؟؟پس چرا این همه سال دعا و ختم و‌چله و نماز ما بی جواب مونده تو۳۶سالگی من چندسال هرر ...

خودت باطلش كن از روي كتاب انوار رحمانيه

چجوریه خب اخه میترسم از این چیزا

از قران و ايات و روايات ميترسي؟ از صدتا دعانويس و كاهن و جنگير و ساحر كه حكم رفتن پيششون گناه كبيره و شرك هست بايد فرار كني و بترسي كه مراجعه به اين افراد اخرت را نابود ميكنه به هرحال راه ابطال سحر و طلسم به صورت شرعي و با روايات تو اين كتاب هست خواستي انجام بده موفق باشي

2706