2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827181 بازدید | 669502 پست
تا بخوایم دس بکار راه ای وی اف بشیم بچه یکسالیش میشه.. خداکنه طبیعی بتونم باردار بشم.. دلم میخواد ...

انشالله عزیزم❤️ طبیعی خیلی خپبه، فقط باید زیاد بهش فکر نکنی که استرس نگیری. جلوگیری نکن و زندگیتو بکن تا یکسال

من هم یکسالگی پسرم انتقال دادم که متاسفانه منفی شد

ولی واقعا زیر یکسال آدم نمیفهمه بچه داری چیه، وقتی راه می افتن تازه میفهمی چی شده 😄 البته بعضی بچه ها آرومن 

خدایا شکرت 🙏🏻❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🥹🥹 میشه منم دعا کنین بیقرار میشم یهو تحمل منفی شدن و ندارم دلم میخواد جای فرشته کوچولوام پرشه

انشاالله که مثبت میشی عزیزم ،به خدا توکل کن ❤️

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2728

سلام دوستان. بهارجان نساجان ان‌شاءالله ک مثبتین مادرای مهربون. آترین مهربونم دورت بگردم اینطوری نگودلم میگیره من مطمئنم تومادرمیشی میدونم خیلی سختی کشیدی کم نیارعزیزم توازمون الهی لعنت ب شیطان بگو تواین راه بایدکفش آهنی پاکنیم دیگ قسمت ماهم این بوده باسختی مادربشیم ک حتما صلاح ب این بوده عزیزدلم ذکرلااله الله وزیادبگو آرومت میکنه این ذکردژمستحکم گره گشایی میکنه. فاطمه خوبو نازنین ک با مهتاب جان عزیز زحمت کشیدین برامون زیارت عاشورامیخونین الهی ک بهترینانصیبتون بشه هر روزک میبینم تیک جلواسمامیزنین ازاینکه دوستای خوبی مثل شما دارم ک باقلب مهربونتون زیارت عاشورامیخونین چشام پرمیشه ازشوق چقدرخوبین شما فاطمه جان انشاءالله مثبت پررنگی. آتی جان بسلامتی انتقال دادی؟ رز عزیزم واسه روماتیسم اگ خاموش نشه جنین و پس میزنه بایدروماتولوژی اجازه بارداری بده منم روماتیسم دارم توفازخاموشیه الحمدلله ولیکن رحمم همراهی نمیکنه مایع تورحمم نمیدونم چیه مشکوک ب هیدروبودم ک دیروز عکس رنگی دادم الحمدلله اوکی بود همه چی هیدرو بود.این دفه دکترم سیکلموباآنتی بیوتیک میخواد شروع کنه.انشاالله دوستانی هم ک باردارن بسلامتی زایمان کنن دوستان منم دعاکنین اگ ب صلاحمه مادربشم تاروماتیسمم خاموشه بتونم انتقال بدم

2738