2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867127 بازدید | 672464 پست
خیره عزیزم، ان شاالله بعد یه وقفه طولانی که افتاده دلت شاد میشه به زودی،محتاج دعات هستم عزیزم تو این ...

فدات بشم آتی جونم چشم حتما همیشه دعاگوهستم اتفاقا امشب چ بارونی اومدزیربارون همتونودعاکردم خداکنه هممون حاجتمونوبگیریم

قربونت برم انشاالله اینبار که انتقال میدی نتیجه بگیری عزیزم نخود زیاد بخور.رحم رو گرم و عالی میکنه ...

دورت بگردم ممنونم ازت چشم انجام میدم من تاحالاانتقال ندادم قسمت نشده اولین بارمه اگ خدابخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها میگم من اولین تیتر بنام ۲۸۰۰ کسی بوده با این تیتر یه قلو داشته باشه؟ 

سلام مبارک باشه عزیزم

اره من خودم بتام همین حدودها بود 1 قلو باردار بودم

ولی 1 خانمی همزمان با من بود بتاش با من یکی بود 2 قلو داره 

انشالله چه 1 قلو چه 2 قلو سالم باشن و بارداری راحتی داشته باشی

من ۵روزه عزیزم. منم آرام راه میرم مثلا امروز دعای عرفه رو تو چند مرحله خوندم دیدم نمیتونم زیاد بشین ...

این روزا خیلی سخت میگذره خیلی....از نظر من سخترین مرخله آی وی اف،نه امپولاشه نه سونوها و ویزیتای زیاده  سختیش  این دوهفته انتظاره....هرکاری میکنم میبینم عه مثلا تازه یه ساعت گذشتهههه....حسش مثل موندن بین زمین و هواس

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
سلام  بچه ها من 25 هفته و 2 روزم الان باید بگم 25 هفته هستم یا 26 هفته?

شما از نظر پزشکا همون ۲۵ عستین که کامل پشت سر گذاشتین ووارد ۲۶ شدین ولی ۲۵ هفته محسوب میشین

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
این روزا خیلی سخت میگذره خیلی....از نظر من سخترین مرخله آی وی اف،نه امپولاشه نه سونوها و ویزیتای زیا ...

منم 5 روزه iui کردم اصلا روزا برام نمیگذره 🤕 

این 12سال نازایی یه طرف این 14 روز انتظار یه طرف

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام من دیروز که روز ۱۲انتقال جنین ۵روزم بود از بتا دادم ۲بود ولی موعد آزمایش خودم ۱۷انتقال بود بنظر ...

چرا ۱۷ انتقال مگه ۱۴ روز بعد نیست؟

انشاالله بارداربشی از تاریخ شروع آخزین قاعدگی حساب میکنن برات

عزیزم اونو اطلاع دارم 

میخوام بفهمم کی میتونم آزمایش بدم 

روز چندم؟ ۲۳ ام تزریق کردم 

خودم فک میکنم ۵ روزه

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
منم 5 روزه iui کردم اصلا روزا برام نمیگذره 🤕  این 12سال نازایی یه طرف این 14 روز انتظار یه طر ...

آخ دقیقاااا

2706