2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866668 بازدید | 672441 پست
خیلی ممنون عزیززم شما چند روزه انتقال دادی؟ منم نمازمو ایستاده ولی با احتیاط میخونم کار خیلی سبک ان ...

من ۵روزه عزیزم. منم آرام راه میرم

مثلا امروز دعای عرفه رو تو چند مرحله خوندم دیدم نمیتونم زیاد بشینم.  آخراش هم خوابیده خوندم😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم. انشاالله به زودی برای خودت. عزیزم اول لطف خدا دوم لطف خدا سوم لطف خدا و اول و آخر خیلی ...

با خوندم الان متوجه شدم یه دونه جنین انتقال دادید ،چقدر خوب که شما رو میبینیم ما ها هم امیدوار میشیم ،، خدا بچه هاتونو حفظ کنه عزیزم

با خوندم الان متوجه شدم یه دونه جنین انتقال دادید ،چقدر خوب که شما رو میبینیم ما ها هم امیدوار میشیم ...

قربونت

منم هروقت مثبتی ها رو میدیدم امیدوار میشدم

دعا کن به سلامت به دنیا بیاد.

بله عزیزم من سپردم به دکترم و صلاح دید که چون یکیشون خیلی خوب از فریز دراومده فقط اونو انتقال بده.ترسید که اون ضعیف تر اون خوبه رو خراب کنه‌.البته ضعیف تر هم بلاست بود ولی خوب از فریز درنیومده بود. عکسش رو دیدم مثل خوبه نبود