2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865917 بازدید | 672374 پست
به من لانزو پرازول ۳۰ دادبود

لانسو پرا زول؟ روزی یکی ؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزا

من پریشب  زایمان کردم..🥺❤خواستم بگم تک تکتون ک فاطمه جون چله برداشته بود اسماتون لیست شده بود و جمع کل بچه های تاپیک هر کی که منتظره معجزه ی خداست  رو یاد کردم  و براتون دعا کردم اگر قابل باشم  خدا با مصلحت خودش ازین میوه ی بهشتی نصیبتون کنه  الهی آمین❤❤

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزا من پریشب  زایمان کردم..🥺❤خواستم بگم تک تکتون ک فاطمه جون چله برداشته بود اسماتون ل ...

سلام عزیزم

قدم نورسیده مبارک

خداروهزاران مرتبه شکر.

ممنون که به یاد هممون بودی. انشاالله هم خودت هم بچه نازت عاقبت بخیر بشید

سلام عزیزا من پریشب  زایمان کردم..🥺❤خواستم بگم تک تکتون ک فاطمه جون چله برداشته بود اسماتون ل ...

اخ🤤🤤

تبریک میگم قشنگم انشالله موفقیت هاشو جشن بگیری 

مرسی که به یادمون بودی مهربونم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام عزیزم  قدم نورسیده مبارک خداروهزاران مرتبه شکر. ممنون که به یاد هممون بودی. انشاالله هم ...

چی شد عزیزم؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
چی شد عزیزم؟

آزمایش دادم.بتام شده ۶۳۰.

یعنی خوبه؟

دعا کن برام‌بمونه 

انشاالله قسمتت بشه به حق این روز عزیز

به بچه م گفته بودیم این آزمایش نشون میده من خوب شدم یا نه. وقتی جواب خوب بوده فقط اشک میریخت

آزمایش دادم.بتام شده ۶۳۰. یعنی خوبه؟ دعا کن برام‌بمونه  انشاالله قسمتت بشه به حق این روز عزی ...

عالیه 😭😭😍😍

از خوشحالی بغضم گرفت

مبارکت باشه عزیزم ♥️ 

به دختر قشنگت بگو برای منم دعا کنه چقد دعاش گیر داره پیش خداش😭😭🦋

فکر های مسخره میاد تو ذهنم 😢 

دیروز مامانمم فهمید ک به کارایی کردم گفتم اره ivf کردیم🥲

خدایا ضایعم نکن نوکرتم😁

عالیه 😭😭😍😍 از خوشحالی بغضم گرفت مبارکت باشه عزیزم ♥️  به دختر قشنگت بگو برای منم دعا کنه ...

قربونت برم عزیزم

انشاالله قسمتت خودت بشه به زودی زود

لایق باشم حتما .امروز روز بزرگی هست انشاالله همین امروز برات امضا بشه

شماهم برای من دعاکن که بغل بگیرمش

آزمایش دادم.بتام شده ۶۳۰. یعنی خوبه؟ دعا کن برام‌بمونه  انشاالله قسمتت بشه به حق این روز عزی ...

سلام خیلی مبارکتون باشه عزیزم انشالله بسلامتی بغلشون بگیرید ، چقدر خوبه آدم وارد تاپیک میشه یکدفعه خبر مثبت شدن ببینه ، انشالله قسمت تک تک دوستان

وای عزیزم خیلی خیلی مبارکت باشه چقدرخوشحال شدم برات خداروهزاربارشکر. ان‌شاءالله 9ماه بسلامتی طی کنی التماس دعا

سلام عزیزان من همونم دکتر بخاطر پنجتا فولیکول ای یو ای کنسل کرد دوستان اینجا گفتن طبیعی اقدام کن امروز روز ۱۴ هست تخمدان سمت راستم درد میکنه احساس میکنم باد کرده دردش قطع نمیشه یسره شده از صب کسی اطلاعی داره خطرناکه یانه کار کنم کار خاصی باید انجام بدم

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2706