2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865930 بازدید | 672377 پست
قربونت برم عزیزم انشاالله قسمتت خودت بشه به زودی زود لایق باشم حتما .امروز روز بزرگی هست انشاالله ...

عزیزم بیاازخودت بگو قبلوبعدانتقال چ کارایی کردی چ خوردی چند روز بعدانتقال استراحت کردی مطلق بود

قربونت برم عزیزم انشاالله قسمتت خودت بشه به زودی زود لایق باشم حتما .امروز روز بزرگی هست انشاالله ...

الهی آمین یارب العالمین ✨ 🧿 🫀 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام انشالله خبر مثبت شدن بعدی شما هستید عزیزم

ممنون مهربون🥰✨

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨