2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866185 بازدید | 672403 پست
ممنون عزیزم ک گفتی من پری شب رابطه داشتم بنظدت امروز نزدیکی کنم یانه چون میگی میخواد ازاد بشه ؟

به نظرم به مدت ۱۰ یک شب درمیان داشته باش که انشاالله تو یکی از این شب ها باداربشی.

من بارداری اولم طبیعی بود دکتر بهم گفت از ۱۰تا۲۰ دوره یک شب درمیان رابطه داشته باش

به به مبارک باشه 😍😍 خیلی خوشحال شدم براتون .ان شاالله دوران بارداری رو به سلامتی بگذرونید 🤲🌷

مرسی عزیزم. انشاالله به زودی برای خودت.

دعا کنید

هر مرحله رو آدم میگذرونه استرس مرحله بعد میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اصلا اینبار توقع نداشتم.فقط خواستم انجام بدم که بعدش برم دنبال طبیعی یه روایت از آقای بهجت خوندم ...

مبارکتون باشه عزیزم،من خیلی به نماز اول وقت حساس بودم همیشه ولی چرا انقدر باید سختی بکشم!از موقعی هم که منفی شدم دیگه اونقدرها مقید نیستم،فکر کنم تو امتحانم شکست خوردم

مبارکتون باشه عزیزم،من خیلی به نماز اول وقت حساس بودم همیشه ولی چرا انقدر باید سختی بکشم!از موقعی هم ...

مرسی عزیزم .انشاالله برای خودت به زودی زود.

به خدا همش امتحان. همش از خدا نپرس چرا، ببخشید ولی تو کارش دخالت نکن و فقط تلاش کن.

وظیفه بندگیت رو انجام بده.خدا خودش میدونه کی و چجور جوابت رو بده. من انتقال اولم انقدر غرور داشتم که میگفتم برای من صدرصد میشه چون همه راه رو درست رفتم و تمام تلاشم رو کردم .مثبت شد ولی با بتای ۷ که بعدش هم تا ۸۰۰ به زور رسید و سقط شد

من دوباره کیست آندومتریوز م برگشته به خودم میگفتم اون موقع که کیست نداشتم نشد حالا بشه؟ 

به خدا اعتماد کن و تسلیم شیطان نشو. تو نمازات سوره فلق و ناس رو زیاد بخون.

مبارکتون باشه عزیزم،من خیلی به نماز اول وقت حساس بودم همیشه ولی چرا انقدر باید سختی بکشم!از موقعی هم ...

امروز روز بندگی 

برای هم دعا کنیم😍😍

انشاالله به حق این روز عزیز به زودی همه منتظران زمان انتظارشون سر برسه.

یه شب خیلی گریه کردم تو خواب یکی و دیدم گفت خوابم دیدم حضرت زهرا رو گفته ما این دوتا رو اندفعه میبخشیم بهش. ولی روز انتقال یکیش خوب از فریز در اومده بود یکیش نه. که دکتر گفت احازه بدی یکیش رو انتقال بدیم گفتم باشه.

تو رو خدا به خاطر این چیزا شیطان رو شاد نکن😭😭

آزمایش دادم.بتام شده ۶۳۰. یعنی خوبه؟ دعا کن برام‌بمونه  انشاالله قسمتت بشه به حق این روز عزی ...

عزیزم مبارک باشه خیلی خوشحال شدم براتون انشاالله که الباقی مسیر به خوبی و خوشی براتون سپری بشه و صحیح و سالم بغلتون بیاد

من اصلا اینبار توقع نداشتم.فقط خواستم انجام بدم که بعدش برم دنبال طبیعی یه روایت از آقای بهجت خوندم ...

ممنونم ازوقتی ک گذاشتی. منم میگم فقط فقط فقط خدا بایدبخواد چشم حتمادعات میکنم انشالله آزمایش بعدی هم عالی میشه فکروخیال نکن واسه نینی خوب نیس

امشب عزیزم نداشته باش،شب عید قربان میگن خوب نیست

من انقد ذهنم درگیره دیگ حافظم افتضاح شده. بجزعیدقربان ی شبای دیگم بودفک کنم نبایداقدام ک دالان مغزم قفله فقط میگم پریودبشم داروهاموشروع کنم ببینم خداچیکارمیکنه برام🥹

امروز روز بندگی  برای هم دعا کنیم😍😍 انشاالله به حق این روز عزیز به زودی همه منتظران زمان ان ...

گلم 

تبریک می گم 

ان شاالله تا اخرش خوب پیش بره 🙏🏻

میشه لطفا بگید رژیم قبل ivf چی بوده ؟ 

و اینکه شما تیروییدت مشکلی نداره ؟