2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863818 بازدید | 672281 پست
فدات شم من اگ خدابخواد هفته بعدپریودبشم تقریبا 9تا12تیربایدبرم دکتر ببینم اون مایع لعنتی ازبین رفته ...

انشالله که صددرصد ازبین رفته     عزیزدلم انشالله که زودی انتقال بدی و برات دوقلو بگیره حسابی ذوق کنم برات

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
قربونت برم شما سلامت دوست نداشتم بگم چون  پرسیدی عزیزم خیییلی داغونم فرشته کوچولوم رفت تو اسمون ...

اخه قشنگم.اخه عزیزم😔😔😔😔😔😔😔😔😔

ای خداااااا...اخ قربون دلت ک الان داغونه..

بهم ریختم😭

خدا نکاه دلت کنه جانم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قربونت برم شما سلامت دوست نداشتم بگم چون  پرسیدی عزیزم خیییلی داغونم فرشته کوچولوم رفت تو اسمون ...

قربون دلت😥😥😥

الهی خدا بهت صبر بده. فقط میفهمم که خیلی سخته.

ببخشید میپرسم ولی آخه چرا؟یعنی نتونستن ازش مراقبت کنن

چند روز پیش یه کلیپ دیدم جنین ۱۴ هفته رو تو دستگاه نگه داشتن و تا کامل شد و بزرگ شد.اونوقت برای شما که هفته هاش دوبرابر بوده نتونستن

سلام عزیزم اره ب منم کفت وقتی خونریزی شدید پریود داشتی برو روزم دوم یا سوم اما الان مشکلم این سرما خ ...

عزیزم الان از یه دوستم که متخصص پاتالوژیه پرسیدم

می گه  مشکلی نداره. 

2731
مرسی قشنگم 🥹🤍 امروز شوهرم کار خودشو کرد😿🤦🏼 با پسر عمش صمیمیه ..‌ زنگ زدن وسط صحبتا یهو گفت ...

وای خدای من🤣🤣🤣

انشاالله که باردار میشی.

شوهرشما برعکس شوهر منه همش میگه تا ۳ماه تمام نشده به جز مامانت کسی ندونه.انقدر ریلکس که به من میگه چرا استرس داری هرچی خدا بخواد

التماسش میکنم یه بیبی چک بگیر بزنم میگه چرا عجله داری صبرکن به وقتش

دو سه دیقه اول.من صبح توخواب بودم گذاشتم اول خط کنترل افتاد بعد گفتم حتما منفی اومدم بندازم تو کشو د ...

انشالله مثبت واقعیه🤍🧿

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

الهی بمیرم 💔 

خدا می دونه چقدر ناراحت شدم.🥹

یادمه آذر ماه انتقالمون توی یک روز بود خوشحال بودم حداقل شما نتیجه گرفتی... اینجور مواقع نمی دونم چی بگم.. حرف نزدن و گذشتن هم سخته...می دونم هیچ چیز آرومت نمی کنه.  ایشالا به زودی جاش برات پر بشه.

خدایا بهمون رحم کن. خیلی سخته‌. 😭😭

😞😞😞😞 اصلا نمی‌دونم تو اینجور مواقع چی بگم ،خدا بهت صبر بده عزیزم و زود جاشو برات پر کنه 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
اره منم تعحب میکنم چطو‌نتونستن..هفته ش هم خوب بالا بود..

یکی از آشناهای ما حدود ۳۰سال پیش ۶ماه به دنیا اومد و الان ماشاالله صحیح و سلامت داره زندگی میکنه. 

اونایی که رفته بودن دیدنش میگفتن لای پنبه بوده آورده بودن خونه

اگر قصور و کوتاهی  کردن خدا ازشون نگذره که این مادر با سختی و هزارو یک آرزو باردارشده حالا دست خالی اومده خونش.

خدایا خودت به دلش صبر بده.بمیرم برای دلش😢😢😢