2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
اره عزیزم هم اسپرین داشتم هم انوکسا اسپرین رو همیشه یک ماه قبل انتقال برام شروع میکرد  انوکسا ...

ب شش هم بخور   ، ویتامین دی  ،تیروعیدتم چک کن یه وقت زیاد نباشه  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ب شش هم بخور   ، ویتامین دی  ،تیروعیدتم چک کن یه وقت زیاد نباشه  

اره دارم از ماه گذشته اینارو میخورم...

آزمایش دادم ولی هنوز وقت نکردم ببرم پیش دکتر

بعد خب وقتی آزمایش دادم، تیروئید رو درست مصرف نمیکردم یه روز میخوردم ، سه روز نمیخوردم 

ولی الان دارم هر روز میخورم 

این آزمایش برای ماه گذشته هست ، قبل تزریق میخوام یه آزمایش دیگه هم بدم که از نرمال بودنش مطمئن بشم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دارم از ماه گذشته اینارو میخورم... آزمایش دادم ولی هنوز وقت نکردم ببرم پیش دکتر بعد خب وقتی آز ...

تیروعیدت خوبه بخور منظم ویتامین دی نبود ولی اینجا ، فراتین خون فکنم چرا رنجشو نزده 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
جنین اهدایی تو مراکز ناباروری هست مال زوجهایی که از طریق ای وی اف باردار شدن و بقیه جنین هاشون رو نم ...

اگه جنین اهدایی از جنین های باقیمانده زوج های نابارور درمان شده هست.آیا از خودشون میپرسن و اجازه میگیرن؟یا هزینه ای بهشون میدن؟؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
2731
من که رفته بودم برا تخمک کشی چندین نفر خانوم جوان و زیبا با من قرار بود عمل شن همون روز..با هم ک صحب ...

درسته.جنین اهدایی چی؟اونو از کجا میارن؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
چه خوب .من پس خواستم برم وقت بگیرم .مرسی که گفتین 😍 بله منم متوجه شدم خیلی برای پذیرش سونو سختگیری ...

سلام عزيزم،  والا تخمک‌ها رشد کافی نداشت دوباره گونال خریدم متاسفانه دکترمم ول هفته نیست و شنبه دوباره باید برم نمیدونم چرا با تزریق این همه امپول اینقدر رشد کندی دارن بعد از اینکه یه تخمدان اصلا تخمک نداره رشد نکردن تخمک‌های دیگه هم شده مشکل بعدیم

اگه جنین اهدایی از جنین های باقیمانده زوج های نابارور درمان شده هست.آیا از خودشون میپرسن و اجازه میگ ...

تد مرکز رویان که بعد از فریز تخمک‌ها یه فرم میدن به زوجین که تو اون فرم چند گزینه داره که جنین های باقی مانده رو اگه تمدید نمی‌کنید چه تکلیفی براش انجام بدن ،یادمه مثلا یکی از گزینه ها اینه که اهدا کنن یکی که منهدم کنن یکی اینکه برای تحقیقات علمی استفاده کنن و... ،پس زوجین میتونن برای جنین ها تعیین تکلیف کنن و تصمیم با اوناست

انشاءلله به سلامتی 😍😍 طبیعی یا سزارین ؟ اون سری که ترسونده بودنت به خاطره طول سرویکس اوکی شد ؟

پیشنهاد خودم طبیعیه.ولی برم پیش دکتر دیگه نظر ازش بخوام.دکتر خودم ک کفت شرایطت برا طبیعی اگه خوب بود ک طبیعی بیار..

برا طول سرویکس رفتم سونو ازاد دادم ۴۰ بود.دکتر سونوگرافی گفت خوبه و نیاز ب دارو اصلا نداری..

سلامت باشی گلم..

فعلن یکماه دارم تا زایمان😄

تیروعیدت خوبه بخور منظم ویتامین دی نبود ولی اینجا ، فراتین خون فکنم چرا رنجشو نزده 

🥲 نمیدونم خودم رفتم دکتر گفتم چکاپ قبل بارداری بنویسه ...

مرسی قشنگم کمک بزرگی بهم کردی😘😘😘

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
اگه جنین اهدایی از جنین های باقیمانده زوج های نابارور درمان شده هست.آیا از خودشون میپرسن و اجازه میگ ...

بله خودشون اعلام رضایت می کنن ولی اسمش روشه اهدا می کنن. بیمارستان برای تامین هزینه های خودش اونا رو یه جورایی میفروشه به متقاضی.