2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6859826 بازدید | 671898 پست
سلام استاره جون خوبي؟چه خبر؟

سلام عزیزم .ممنون شما خوبی،هیچ والله در حال گذران زندگی 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام خوبی عزيزم بله متاسفانه این بیماری زودعود میکنه بخاطرهمین بعدعمل زود سیکل آی وی اف وشروع میکنن ...

سلام عزیزم،بله واقعا آندومتریوز اذیت کننده س،باید برم دکتر و از اول شروع کنم،اول باید فکری به حال آندومتریوز کنم بعدم که انشاالله حتما انتقال بعدی رو با آی وی آی جی انجام بدم تا ببینم خدا برام چی میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان خوبین ماشالاچقدرگپ زدین. ی دعایی بکنم بعدچندروز اومدنم انشاءالله مامانا بسلامتی زایمان کنن.انشاالله خدا نینی های بدنیااومده روحفظ کنه واسه مامان باباشون. انشاءالله بچه هایی ک انتقال دادن بابتای تپل تاپیکوبترکونن انشاءالله بچه هایی ک توسیکل هستن خدا کاراشونو خیلی خوشگلومرتب بدون نقص چیده باشه براشون.فاطمه جان خیلی خوشحال شدم برات عزیزدلم خداپشتوپناهت انشاءالله خدای مهربون نینیاتو بهت ببخشه  محکم بچسبن ب مامان خوش قلبشون.ویهان جان خیلی خیلی مبارکت باشم عزیزم خدارو هزاربار شکرمعجزشونصیبت کردخداحفظش کنه براتون. ممنون ازراهنماییت ورزشی ک گفتی بایدباشگاه برم؟ دوستان من قبلا گفتم بچه هایی ک منفی شدن خیلی خیلی کمک کنندس دادن آزمایش‌های تکمیلی ایمنی وانعقادی تامشکلی پیدانشده چرادوسدارین همش توسیکل برین این همه دارو وهزینه... حالابگیم پولش بااینکه گرونی بیدادمیکنه هیچ جونتون چی... چن روز پیش رفتم آزمایش بدم بیمارستان دولتی بخدا هنگ کردم هردفه میرم آزمایش ی فاکتورازازمایشو میگن کیتشونداریم بروخصوصی قبلا داشتن هرسری یکی دوتاحذف میکنن ک بریم ازادخرج کنیم منم ک بیمه ندارم انقدر ناراحت شدم منی ک آرتریت وبیماری‌های دیگ دارم باید 2.3ماه یبار آزمایش بدم خوب خیلی برام سنگینه قدرجون ومالتونو بدونین هزینه هاسرسام اوره.ازمایشهای ایمنی انعقادیویبارمیدین ولی خیلی چیزامشخص میشه بهترازاینکه علت وپیدانکردی همش هزینه انتقال وداروهای گرون بدین. ان‌شاءالله تنتون سلامت لبتون خندون جیبتون پرپول باشه😍

سلام عزیزم،بله واقعا آندومتریوز اذیت کننده س،باید برم دکتر و از اول شروع کنم،اول باید فکری به حال آن ...

سلام گلم خوبی انشاءالله این دفه دیگه حتمامامانی میشی فقط دکترخوب انتخاب کن سوادش ب روزباشه داروهای مناسب وخوبی تجویزکنه شروع کن ک همه دعاگوت هستن

2731