2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6859124 بازدید | 671826 پست
@alaae   سلام عزیزم ،خوبی؟ در چه حالین؟ نرفتین تو سیکل انتقال ؟

سلام عزیزم قربونت برم❤️❤️ نه هنوز. چند وقت پیش رفتم دکتر گف باید دو ماه داروهایی دکتر زرنانی نوشته بودن رو مصرف کنم بعد برم تو سیکل. فعلا دو س ماهم سر اون معطل میشم تا ببینیم چی پیش میاد ب لطف خدا

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همهههههه ی راهارو رفتم

من یه رژیم خاصی رو رعایت کردم

اگر اینبار نتیجه بگیرم به امید خدا مطمئن میشم اول خواست خدا و بعدشم این رژیم موثر بوده و میام به همتون میگم

دکتری که به من داد گفت ۶۰تا۷۰ درصد شانس رو میبره بالا

حرکت گربه خیس رو‌منم میزنم    درواقع همش درحال سر تکون دادنم،ازبس که واقعی نشد

منم میترسم واقعی نشه و فقز یه دل سوخته برام بمونه

دفعه های قبل تا تاریخ تولد و چی بخرم و کجا میتونم برم کجا نمیتونم و هزار فکر رنگارنگ میکردم

اندفعه سعی میکنم حواسم رو پرت کنم.

فکر کنم خدا خواست منو به این برسونه که تا خودش نخواد نمیشه و واقعا همینم شد و رسیدم.

دنبال دکترو چی بخورم و چی نخورم همش بودم.میگفتم من خیبی تلاش کردم پس جواب میگیرم

بعدش رسیدم به این که باید بگم اوستا کریم نوکرتیم 

2731
سلام عزیزم قربونت برم❤️❤️ نه هنوز. چند وقت پیش رفتم دکتر گف باید دو ماه داروهایی دکتر زرنانی نوشته ب ...

ان شاالله که اینسری نتیجه میگیرین .توکل بخدا ..دارو برای چی براتون تجویز کردن ؟ برای سیستم ایمنی ؟

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...

بچه ها من روز دوم و سوم انتقال لکه بینی قهوه ای داشتم که روز چهار قطع شد... الان روز یازده هستم باز لکه بینی قهوه ای دارم و پاهامم یخه...یه جا خوندم یخ شدن پا نشونه بدیه لک قهوه ای نشونه خوبیه... الان دو جون گرفتارم.. کسی اینطور بوده