2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6856593 بازدید | 671661 پست
ممنون عزیزم ابن سینا همیشه یه آن کال دارن  گفتن اگر شب و نصفه شب چیزی شد و سوال داشتید تماس ...

چرا من همچین شماره ای نداشتم ازشون😁

شک ندارم لکی ک دیدی واسه لانه گزینی هست و

الان بارداری 😍😍😍

برای سلامتی شما و جنین داخل رحمت و انشالله مثبت بشی 

آیت الکرسی خوندم 🧿✨

انشالله که خوش خبر باشی قشنگم 💗🌻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله خدا میخواد و اندفعه میشه  انشاالله هم دختر بهتون بده هم پسر که طعم جفتش رو بچشید عید ...

🥹🫀

عزیز دلمی 

مرسی که برام دعا میکنی ♥️ 

قلبم یه طور خاصی ارومه .... حس میکنم پایان انتظارمه و منم مادر میشم 🌱🥺

حتی فکر کردن بهشم لذت بخشه😍

.

.

.

خدایا منو شرمنده همسرم نکن 🧿🤍 الهی آمین 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
موز و زنجبیل بخور برای رشد فولیکول عالیه من تو اقدام طبیعی که بودم این دوتا رو زیاد میخورم وقتی میر ...

مرسی قشنگم 😍 فردا میگیرم

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

2731
چرا من همچین شماره ای نداشتم ازشون😁 شک ندارم لکی ک دیدی واسه لانه گزینی هست و  الان بارداری ...

مرسی مهربان بانو

خدا از دلت بشنوه.

این شماره تو اون برگه هست که روز انتقال میدن.

اون خانمی که بعداز انتقال همه رو جمع میکنه میاد غذا و استراحت و... رو توضیح میده اون شماره رو هم نشون داد و گفت اگر نیاز شد زنگ بزنید 

🥹🫀 عزیز دلمی  مرسی که برام دعا میکنی ♥️  قلبم یه طور خاصی ارومه .... حس میکنم پایان ا ...

انشاالله که میشه

فقط باید خدا بخواد

خدا شاهده که امام رضا بودم چندوقت پیش همش تو یادت بودم .میگفتم بچه های نی نی سایت مخصوصا فاطمه.

نماز آیت الله شاه آبادی رو بخون براز فرزنددارشدن

مرسی قشنگم 😍 فردا میگیرم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

همچنین برای خودت.

انشاالله به حق این روزای عزیز که ایام حج هست خدا به زودی زود دلتون رو شاد کنه و فرزندان سالم و صالح بده