2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6856544 بازدید | 671658 پست
ممنون عزیزم ابن سینا همیشه یه آن کال دارن  گفتن اگر شب و نصفه شب چیزی شد و سوال داشتید تماس ...

چرا من همچین شماره ای نداشتم ازشون😁

شک ندارم لکی ک دیدی واسه لانه گزینی هست و

الان بارداری 😍😍😍

برای سلامتی شما و جنین داخل رحمت و انشالله مثبت بشی 

آیت الکرسی خوندم 🧿✨

انشالله که خوش خبر باشی قشنگم 💗🌻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله خدا میخواد و اندفعه میشه  انشاالله هم دختر بهتون بده هم پسر که طعم جفتش رو بچشید عید ...

🥹🫀

عزیز دلمی 

مرسی که برام دعا میکنی ♥️ 

قلبم یه طور خاصی ارومه .... حس میکنم پایان انتظارمه و منم مادر میشم 🌱🥺

حتی فکر کردن بهشم لذت بخشه😍

.

.

.

خدایا منو شرمنده همسرم نکن 🧿🤍 الهی آمین 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
موز و زنجبیل بخور برای رشد فولیکول عالیه من تو اقدام طبیعی که بودم این دوتا رو زیاد میخورم وقتی میر ...

مرسی قشنگم 😍 فردا میگیرم

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

2731