2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850485 بازدید | 671130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از خدا ممنونم که این توفیق رو بهم داد 🫀 مرسی مهتاب جان که منو شریک کردی تو این کار خیر انشالله بهر ...

خدا خیر دنیا و آخرت بده به هردوتون😍 ان شالله خیییلی زود برا حاجت روایی تون شادی کنیم😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
سلام دوستان میخوام باهاتون مشورت کنم ممنون میشم هر کس نظری داره باهام همفکری انجام بده بلکه به نتیجه ...

سلام عزیزم...تجربمو میخوام بهت بگم چندسال ناباروری داشتم تا اینکه خدا بهمون یه دختر ناز و تپل داد دخترم یکساله شد جلوگیری نداشتم اما طول کشید دوباره هزارتا دکتر رفتم چندین بار iui  دیگه دکتر قطع امید کرد ک بروivf داروها جواب نمیده..)تنبلی تخمدان)

خلاصه همسرم گفت ما میریم حدود ۵۰ تومن هزینه میشه تعیین جنسیت کنیم که دیگ بچه نیاریم گفتم اوکی من ۸ تا جنین داشتم ک گفتن اگر اینکارو کنی ممکنه از بین برن بعضیا منم هایپر شدم و درد وحشتناک و بستری و....گفتم ببین چقدر عذاب کشیدم این پروسه ی ivf داروهاش  بدنو داغون میکنه خلاصه از ۸ تا جنین ۲ تا فقط موند که یکیش بلاست بود هر دوشون دختر...دخترم که ده سالش شده گریه میکرد من خواهر میخوام...شوهرم گفت هر دوشونو انتقال بدین...😍

انتقال دادیم دوهفته خیلی سخت گذشت و منفی شد..یادم نمیره دخترم خیلی گریه و بی قراری میکرد 😔اصلا نباید اونو در جریان میزاشتم ی جوری شد که به من‌گفت مامان نکنه منم از پرورشگاه اوردین تو که باردار نمیشی😭خلاصه شوهرم گفت من کفر نعمت کردم  خیلی پشیمون بود از تعین جنسیتش..دخترا فرشتن و بابایی انقدر مهرشون زیاده که مطمئنم اگ ی دختر بیاد تو زندگیتون شوهرت پشیمون میشه از حرفش

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

انشاالله خیر ببینین عزیزم به حاجت دلتون برسین ممنون ازتون 😘❤❤

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله عزیزم . الان چند خفته ای؟

۱۶ هفته ام ممنون

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
عزیزم.نگران نباش.بخدا هرکسی ک اطراف ما بود انجام دادن هیچ مشکلی نداشتن.. درکت میکنم ک نگرانی.. حتم ...

ممنونم عزیزم الهی آمین برای منم سلامت باشه خدا برای همه نگه داره 

فردا ی جوابش میاد ۲ هفته بعدم ی جوابش 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
از سزارین میترسم.دوست ندارم شکمم پاره بشه.. میخوام زود بعدش اقدام داشته باشم.. دقیقا ۱۰ روز دیگه ه ...

الهی ب سلامتی ماه دیگه بگذرونید سلامت کوچولوتونو بغلتون بگیرید 

نظر دکتر واقعا مهمه 

باز از پزشک دیگه مشورت بگیرید 

انشاله که خیره عزيزم، منم غربالگری اولم تو آزمایش خون ریسک زده بود سفری دادم هيچی نبود فقط از وقتی ف ...

قربونت برم خداروشکر خدا حفظش کنه براتون 

منم همینم غذا میخورم فقط ب خاطرشون اصلا حوصله هیچی ندارم 

ان شا الله خیره و هردوشون و سلامت بغل میکنی🤩

قربونت برم ممنونم ان شاالله 

از خدا ممنونم که این توفیق رو بهم داد 🫀 مرسی مهتاب جان که منو شریک کردی تو این کار خیر انشالله بهر ...

ان شاالله حاجت روایی خودت و مهتاب جون ❤و ثواب این دعاها برگرده به زندگیتون 🌷😍

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
سلام عزیزم.تا حالا دیدی کسی با این شرایط طبیعی زایمان کنه؟  اخه بعضیا ک گفتن.... مگه بچه تو ش ...

حقیقتا باید شرایط خودت و نظر دکتر رو ببینی چون اکثر ای وی افی ها خودشون سزارین رو انتخاب میکنن  برای همین تو این تاپیک کسی رو خاطرم نیست که ای وی افی و زایمان طبیعی باشه

خودمم چون خیلی دیر بهم اجازه زایمان طبیعی رو دادن _دو هفته قبل از تاریخ زایمان شرایطم نسبتا اوکی شد برای طبیعی _ و استراحتی بودم و هیچ ورزشی نکرده بودم و دلایل شخصی دیگه سزارین شدم. 

شما هم با دکترهای دیگه و ماماهای فعال در فضای مجازی مشورت کن ببین چی میگن تا با خیال راحت بری سراغ زایمان طبیعی🤩

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست