2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854112 بازدید | 671516 پست
عزیزم خب ظاهری که مشخص میشه از خودمون نیست

آتی جون خدا انقدبزرگومهربونه هرکاری ک برای مابزرگه واسه خدا انجام دادنش هیچه انقدرقدرتمنده. من بهت بگم چقدتواطرافبان دیدم همسایه دوستانم. بچه ازپرورشگاه آوردن نوزاد. این نوزاد ک حتی تورحمم خانوم هم نبوده ولی شبیه پدرومادرش ک ب فرزندی قبول کردن شده چ برسه ک تورحم باشه من ازلحاظ علمی حرف نمیزنم من بابز رگی خدااینارومیگم دیدم ک میگم یابعضیااصلابچه های خودشون  شبیه مادروپدراشون نیستن بااینکه ازهمون ژنن.یادوست زنداداشم بچش اصلاشبیه مادرپدره نبودزنداداشم گفته دخترت شبیهت نیست شبیه باباشه دوستش گفته بارداربودم ی تابلوی دختر رودیوارمون بودانقدنگاش کردم کپی اون شده میدونم پایه واساس علمی نداره ولی چیزایی ک آدم میبینه رونمیتونه بگه واقعیت نداره

آتی جون خدا انقدبزرگومهربونه هرکاری ک برای مابزرگه واسه خدا انجام دادنش هیچه انقدرقدرتمنده. من بهت ب ...

نمیدونم،چی بگم عزیزم! کاش انقدر پرورشگاه سخت نمیگرفت، من همش تو فکرم اگه از خودمون نشد،تازه چنننندسالم باید تو نوبت پرورشگاه باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سال پیش به شوهرم گفتم بیا بریم مدارکمون رو تو سایت بهزیستی کامل کنیم که اگه خودمون نشد حداقل نصفه یه راه دیگه رو رفته باشیم،نیومد،گفت ما خودمون هنوز ای وی اف نکردیم، حالا اینم از ای وی اف.....بینتیجه....

پیشنهاد خودم طبیعیه.ولی برم پیش دکتر دیگه نظر ازش بخوام.دکتر خودم ک کفت شرایطت برا طبیعی اگه خوب بود ...

وااای من ذوق دارم😍😍😍

خداروشکر🤲

خودمم دلم میخواد طبیعی زایمان کنم ولی معلوم نیست چی بشه مامانمم میگه نه طبیعی سخته

طول سرویکس منم تو سونو ان تی۳۳ بود نمیدونم بیشتر میشه یانه

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
2731
کرجم مراکز تهران نزدیکمه

ما که دلمونو زدیم به دریا مهم آخرش انشاءلله که نتیجه بگیریم و خدا خودش بهمون صبر بده عزیزم🤲

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
حرکت ا بی سی صفر بود؟ دی آف ای تو جای گرم باشین محل زندگیتون بالا می‌ره ، تخلیه دو روز درمیون حتما ب ...

فکر کنم مجموع حرکتش ۱۵بود البته حرکت رو به جلو صفر بود،بیشتر دور خودشون میچرخن😄

ما که هم تو جای گرمسیر زندگی میکنیم،ماهی یکبار هم تخلیه نداشت شوهرم!

اما از وقتی دکتر گفته کمپرس سرد و...انجام می دیم ببینم چی میشه

ابن سینا ۲۷ یا ۲۸ بود. البته من اصلا اون موقع نمیدونستم این چیزا چی هست چون مشکل ناباروری رو فکر ...

برا ما دی اف آی ۶۰ بود،بعد کلی دارو و آمپول 

تازه قبلش ۴۸بود،بعد دارو شد ۶۰

منم ابن سینا با انصاری پور بودم شوهرم با دکتر جنتی

یک دونه جنین داشتم دیگه سراغش نرفتم،برای شارژ سالیانه  هم زنگ نزدن،فکر کنم از بین رفت همون یکی

نمیدونم،چی بگم عزیزم! کاش انقدر پرورشگاه سخت نمیگرفت، من همش تو فکرم اگه از خودمون نشد،تازه چنننندسا ...

آتی جان منم اگ پرورشگاه سخت نمیگرفت آدمهایی بامغزهای زنگ زده اطرافم نبودن خدا‌شاهده درنگ نمیکردم ی نوزاد دختر میوردم. ن اینکه امیدم تواین راه ناامیدشده بخاطرخدا دوسداشتم اینکاروبکنم ولی شرایطش خیلی سخته

سلام عزیزم خوبی واسه اندومتریوزت لاپرا هیستروسکوپی انجام دادی؟ عزیزدل مشکلاتت ک قابل درمانه لاپراهیس ...

سلام عزیزم بله لاپاراسکوپی هیستروسکوپی انجام دادم ولی متاسفانه باز برگشته،بعد از اون پردنیزولون خوردم برای ایمنی ولی آی وی آی جی پیدا نکردم انتقال دادم هیدروکسی کلروکین خوردم برای انعقادم آنوکساپارین زدم ولی متاسفانه بازم منفی شدم

عزیزم چقدر سخت ان شاءالله هرچه زودتر خدا دلتون رو شاد کنه منم ۳بار پانکچر شدم میومکتومی شدم ۴بارم ان ...

الهی عزیزم شما هم سختی زیاد کشیدی به خصوص که تو محیطی هستی برای کار که نمیتونی حتی یه روزم بهش فکر نکنی،نمیدونم چرا اینقدر برای امثال ما سخت شد مادر شدن،خدا خودش کمکمون کنه،بلاگرا رو میبینم اراده میکنن بچه دار میشن بعد از اون دومی رو میارن،خیلی سخته که بدیهی ترین اتفاق زندگی هر زنی برای ما اینقدر دست نیافتنی و سخته،انشاالله خدا خودش دستمونو بگیره🩵