2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6853604 بازدید | 671454 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت بشم عزیزم خدا کنه دیگه واقنا امید شدم

اصلا نا امید نباش عزیزم ما خدا رو داریم 😘😘

از ائمه بخواه که شفاعتت رو کنن و واسطه بشن

همش هم بگو اگر صلاح

شاید واقعا صلاحمون نباشه

قطعا این دوران سخت رو خدا برامون جبران میکنه

چون همه جوره تلاش کردیم.

من اولی رو طبیعی بهم داد و بعدش صلاح ندونست و این توان رو ازم گرفت،گفت حالا بدو دنبالش

همچنان با همسرم میگیم اگر صلاح میدونه با اینکه ته دلمون اینه که صلاح بدونه و بده حتما

من شوهرم اسپرمش صفره نمیدونم به کدوم در بکوبم کجا برم رویان ک جوابمون کرد 

عزیزم صفرمطلق ک نداریم بهر حال ب یک میرسه بادارو وکیسه یخ روی بیضه خیلیا نتیجه گرفتن میگن دکتر جنتی خیلی دلسوز وکاردانه پیشش رفتین

2731
ممنون از دلداریت دست خودم نیست دلم پر هایپر شدم درد دارم به روی خودم نمیارم ولی برای دوماه بعد نمیدو ...

فدات شم میدونم عزیزم این داروهاانقدعوارض دارن روی روح وروان وجسممون تاثیر میزارن آدم دل نازک میشه سخته واقعا. ان‌شاءالله این دفه حتمامامانی ب حرف دکترام اهمیت نده ک بجای درک الفاظ ناامیدکننده بکارمیبرن. دکترواقعی خداست 

خدا از دهنت بشنوه عزیزم بخدا انقدر گریه کردم قلبم اینا درد میکنه

دورت بگردم میدونم تحت فشاری گریه کن سبک بشی ولی ن اینکه خودآزاری بشه این نینی یانینیات مامان قوی میخوان انشاءالله خدابهت نظرکرده

قربونت بشم عزیزم خدا کنه دیگه واقنا امید شدم

عزیزم ناامیدنشو خداخودش گفته ازرگ گردن بهتون نزدیکترم. بخداهمین امیدمنونگه داشته من این حرفارومیرنم نفسم ازجای گرم درنمیادولی آدم ب امیدزندس منم بعضاخیلی دلم میگیره همین چن روزپیش ی حال عجیبی داشتم گریه کردم آروم شدم باخدا درددل کردم ازش خواستم امیدمو ازم نگیره هروق حموم میری غسل صبرخانوم فاطمه روبگیرعجیب اثرمیکنه رومن ک تاثیرداره

ناامید نشید میدونم سخته خودم چندین ساله درگیرم ولی آنقدر سماجت کنید تا بشه ،افرادی که بار اول انتقال ...

منم دو بار پانکچر شدم،سه بار انتقال دادم،سه بار هیستروسکوپی شدم،یه بار لاپاراسکوپی شدم،یه مدت تحت نظر دکتر کورتن درمانی کردم،به قول معروف پوستم کلفت شده تو این راه،ولی خسته شدم واقعا،ناامید نمیشم،میخوام برم زیرنظر یه دکتر دیگه،ولی مرکزمو عوض نمیکنم چون جنین دارم اونجا،واقعا نیکان خوبه،هم پرسنلش هم دکترا و امکاناتش،حالا برم ببینم دکتر جدید چی میگه،هرچی خدا بخواد