2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839468 بازدید | 670422 پست

بچه ها من خدا رو شکر کیست نداشتم، وقتی ال دی میخورم خیلی اذیت میشم.

می گم اگه نخورم ماه بعد برم سونو می فهمه نخوردم؟

آخه داشتم اینوفولیک میخوردم این ماهو طبیعی برم جلو بلاخره تیری در تاریکیه🫠

بچه ها من خدا رو شکر کیست نداشتم، وقتی ال دی میخورم خیلی اذیت میشم. می گم اگه نخورم ماه بعد برم سون ...

عزیزم ال دی رو الکی نمیدن حتما لازم بوده که داده‌ ،حتما‌بخور 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. همین الان از پیشش اومدم. نه این چه حرفیه. بلاخره اینا تجربست به درد بقیه هم میخوره. اول ...

خداروشکر عزیزم،خدا خیرش بده، پس تمومه دیگه ان شاالله مامان نساجون    

منم فردا عصر میرم ازمایش میدم تا تکلیفم زودتر معلوم بشه، به شوهرم میگم اگه نشد بیا دکترو عوض کنیم طبق تجربیات شما ولی سه تا جنین دیگه رو چیکار کنم! جدا هم هستن یعنی دوتا انتقال دیگه میشن ولی اینهمه دارو و سونو و برو بیا اگه قراره آخرش هیچی بشه خسته میکنه آدمو

خداروشکر عزیزم،خدا خیرش بده، پس تمومه دیگه ان شاالله مامان نساجون       منم فردا ع ...

فدات عزیزم

والا من که چشمم آب نمی خوره! الان سرچ کردم بودن کسایی که با پولیپ طبیعی شدن حتی!

من هنوز گیرم رو بحث ایمنیه.به نظرم باید پیش شاکریانم برم‌.

نقشینه دکتر کم تجربه ایی نیست که ندونه جنینو کجا میذاره اون چشم بسته انتقال میده!به نظر من اول که ایشالا حتما مثبتی و بعدش تا جنین داری باهاش ادامه بده. به هر چیزی فکر کنی همون میشه ایشالا مثبتی عزیزم‌. 

دیگه این دکترم گشت ریز ترین نکته رو پیدا کرد. اونم معلوم نیست چقدر تاثیر داشته باشه.

انگار توی این بحث ای وی اف هر چی میرم جلو بیشتر غرق میشم و سنگ میاد جلوی پام.

کاش یه جوری رها میشدم کاش بی خیال میشدم.

2731
فدات عزیزم والا من که چشمم آب نمی خوره! الان سرچ کردم بودن کسایی که با پولیپ طبیعی شدن حتی! من هنو ...

واقعا چیزیه که نمیشه بیخیال شد ولی آدمو خسته و فرسوده میکنه ولی ان شاالله ایندفعه به نتیجه میرسی عزیزم، آخه نساجان نقشینه که با سونو انتقال نمیده که بدونه کجا انتقال میده،روز انتقال اونایی که با تهرانی بودن میگفتن با سونو انجام میده و متعجب بودن ازینکه از ما اینطور نیست

خداروشکر عزیزم،خدا خیرش بده، پس تمومه دیگه ان شاالله مامان نساجون       منم فردا ع ...

من خودم واقعا سر درگمم

یه دلم می گه صبر کنم جنینای آخرمم با خودش انتقال بدم و حتما ازش بخوام برام حداقل prp کنه. ایمنی هم جدا برم پیش شاکریان.

یه دلم می گه ولش کن اگه قرار بود از اون نتیجه بگیری تا الان گرفته بودی

تمیمی اولش گفت بی خیال جنیای میلاد شو بیا شهرک سلامت از اول!!! بعد که دید بار چهارمم بوده گمونم دلش سوخت!

امشب ایمان آوردم فقط خدا باید بخواد برامون! چون دکترا فقط از هم ایراد می گیرن و مرکز خودشونو قبول دارن!

من واقعا نمی دونم چی کار کنم. دکتر خوبی بود‌ . حرف آدمو گوش میداد وقت گذاشت اما حس می کنم برای از اول شروع کردن زیادی خسته ام‌.

فدات عزیزم والا من که چشمم آب نمی خوره! الان سرچ کردم بودن کسایی که با پولیپ طبیعی شدن حتی! من هنو ...

یا اگر ایندفعه نشد بهش میگم هرسه تا رو باهم انتقال بده،یه دوتا و یه دونه تکی فریزن

واقعا چیزیه که نمیشه بیخیال شد ولی آدمو خسته و فرسوده میکنه ولی ان شاالله ایندفعه به نتیجه میرسی عزی ...

توی میلاد برای من با سونو انتقال داد.

اما نتیجه اش فرقی نداشت.

ینی هر کی با تهرانی بود تو بهشتی سونو داشت؟ اونجا که یه اتاق ترانسفر بیشتر نداره! دکترا به نوبت میان و میرن!

انتقال سومم  چون نفر آخر بودم گفتن همونجا بخواب رو تخت انتقال بعد ۲۰ دقیقه بلندم کردن گفتن دکتر تهرانی اومده برا انتقال شما پاشین مریض ایشون بخوابه.

ولی تو میلاد یه اتاق پر تخت بود همونجا میتونستی هر چقدر میخوایی بخوابی که من بعد یه ربع پاشدم آماده شدم برگشتم خونه.

2740
من خودم واقعا سر درگمم یه دلم می گه صبر کنم جنینای آخرمم با خودش انتقال بدم و حتما ازش بخوام برام ح ...

اینکه فقط و فقط باید خدا بخواد رو که من سالهاست فهمیدم،از همون زمانی که دیدم اینهمه ادم با هزارتا مشکل به راحتی میشن یا وقتی دوستامو دیدم که سبک زندگی و خورد و خوراک  مضخرفی دارن ولی خیلی سریع باردار میشن، اون وقت من و شوهرم دوسال تموم تو اصلاح تغذیه خودمونو کشتیم،هرکدوم ده کیلو کم کردیم با اینکه چاق نبودیم،ورزش کردم،دکتر سنتی و گیاهی و شیمیاییو خلاصه همه کار تو این شش هفت سال کردیم ولی نشد که بشه، ولی به نظرم دیگه با نقشینه ادامه نده،شاکریانم شنیدم خوبه،با یکی ازین دوتا پیش برو

توی میلاد برای من با سونو انتقال داد. اما نتیجه اش فرقی نداشت. ینی هر کی با تهرانی بود تو بهشتی سو ...

نمیدونم عزیزم منکه ندیدم ولی دختره میگفت اره با سونو انجام میده مگه میشه بدون سونو! منو که همون لحظه بلند کردن بردن اتاق ای یو ای،اونجا یکساعتی بودیم تا اومدن دنبالمون

سلام عزیزم. همین الان از پیشش اومدم. نه این چه حرفیه. بلاخره اینا تجربست به درد بقیه هم میخوره. اول ...

ان شاالله اینسری بهترین نتیجه رو بگیرین .چه دکتر خوبی بودن 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
بچه ها من خدا رو شکر کیست نداشتم، وقتی ال دی میخورم خیلی اذیت میشم. می گم اگه نخورم ماه بعد برم سون ...

ال دی رو مصرف کنین حتما چون استراحت به رحم و تخمدان میده .منم ال دی اذیتم میکنه ولی چند سری آخر لویتود گرفتم خیلی بهتر بود وضعیتم 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
اینکه فقط و فقط باید خدا بخواد رو که من سالهاست فهمیدم،از همون زمانی که دیدم اینهمه ادم با هزارتا مش ...

شاکریان ایمونولوژیسته برای سرم باید برم پیشش امروز دکتر گفت سخت تایید میشه با نسخه زنان و زایمان

می گم اینم بزنم و شد، شد نشد پرونده شو جمع کنم.