2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822447 بازدید | 669246 پست

سلام دخترا، خوبین؟ چه خبرا؟ دلم خیلی براتون تنگ شده ❤

امیدوارم همه دوستان عزیزم نتیجه بگیرن، 

پارسال این موقع ها روزهای پراسترسی برای ما بود، چون دیگه اوایل تیر پسرم به دنیا می اومد و یه مقدار وزنش بخاطر ناهنجاری جفت پایین بود که توی سونو علت رو نمی فهمیدن،

خاله ها اومدم بگم اصلا ناامید نباشین و فقط ادامه بدین، 

من برای بار ششم بود که نتیجه گرفتم، هنوز هم جای امپول هام درد میکنه 😆

خاله های مهربون پسرم الان ۱۱ ماهشه و میتونم بگم وقت سر خاروندن هم ندارم 🥴🥴🥴

انشااله قسمت تک تکتون بشه 🥰🥰🥰🌿🌿🌿

سلام خانوما عزیزم،امیدوارم خوب باشید

من تازه این تاپیکو پیدا کردم

جمعه گذشته پانکچر شدم و دیروز کارت جنینو گرفتم فقط نوشته ۶ تا جنین تشکیل شده تو ۲ بسته ۳ تایی

هیچ توضیحی بهم ندادن ک چند تا تخمک کشیدن ازم و اینکه تعداد کم‌جنین ها ب خاطر کیفیت نداشتن تخمک بوده یا اسپرم

فقط الان زنگ‌زدم پرسیدم چرا بسته ۳ تایی؟گفت شاید کیفیتشون انقد خوب نبوده مجبور شدیم اینجوری فریز کنیم

الانم اشکام بند نمیاد دلم گرفته

میشه اگه اطلاعی دارین بهم بدید؟کسی با این شرایط باردار شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم چند وقتی هست مث شمام صبح بیشتره ورم جوری انگشای دستم ورم میکنه ک نمیتونم دستمو مشت کن ...

سلام آزمایشم منفی شد گفت نمک و خیلی کم کن زیر پاتم بالش بزار خابیدنی اسپرین دادو گفت هر هفته فشارتو چک کن الان خیلی کمتر شده ورمم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
2728
خوشگلا اینجا کسی تازگی با ivf مثبت نشده؟ تا کی ادامه دادین پروژسترون رو؟ برای دوستم میخوام

منکه هفته بیستم امروز تمومه و هنوز دارم روزی یه شیاف سه تا بود کم کردن برام 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍

[QUOTE=337425581]قربونت برم خدا دل همه رو شاد کنه. امروز صبح ۳تا جنین ۳روزه انتقال دادم🥰[/QUOTEمبارکتتتتتت باشه مامان بهار انشاءالله خدا برات حفظشون کنه. من مطمئنم اینارهم مثبتی وتاآخرش بخوشی وسلامتی میگذره. عزیزم بانینی هات حرف بزن بزاربهت وابسته بشن محکم بچسبن ب دلت  

سلام آزمایشم منفی شد گفت نمک و خیلی کم کن زیر پاتم بالش بزار خابیدنی اسپرین دادو گفت هر هفته فشارتو ...

خداروشکر عزیزم انشاالله تا اخر بارداریت بسلامتی سپری کنی منم امروز ازمایش دادم 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....