2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822577 بازدید | 669265 پست
[QUOTE=337425581]قربونت برم خدا دل همه رو شاد کنه. امروز صبح ۳تا جنین ۳روزه انتقال دادم🥰[/QUOTEمبار ...

ممنون از دلگرمیت فداتبشم🥹🥹🫂🫂❤️🌹🌹🌹🌹🌹انشالله هیچکس تو این راه نا امیدنشه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
خوشگلا اینجا کسی تازگی با ivf مثبت نشده؟ تا کی ادامه دادین پروژسترون رو؟ برای دوستم میخوام

سلام عزیزم من الان 18 هفته هستم هنوز دارم شیاف پروژسترن استفاده میکنم هفته یکی هم امپول هیدروکسی پروژسترون 500 میزنم 

البته بسته به وضعیت بدن طرف داره من چون اوایل خونریزی داشتم 

الانم چون جفتم پایینه هنوز دارم استفاده میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=337466067]ممنون از دلگرمیت فداتبشم🥹🥹🫂🫂❤️🌹🌹🌹🌹🌹انشالله هیچکس تو این راه نا امیدنشه[/QUOTE خواهش میکنم گلم کمترین کاریه ک ازم برمیاد. الهی آمین برات آیه الکرسی خوندم اگ قابل باشم توام هممونودعاکن باقلب مهربون خودتو نینی یانینیات

😅 👍👍

حالت خوبه عزیزم؟من دیروز رفتم سونو یادم رفت یبوستو بگم  پرسید چند روزه ن جنینات گفتم نمیدونم نگفتن،گفت احتمالا سه یا چهار روزه ن  قراره فردا برم تشکیل پرونده و بپرسم چطورین تا روز انتقال مشخص بشه،یا یکشنبه یا دوشنبه

2728
[QUOTE=337466067]ممنون از دلگرمیت فداتبشم🥹🥹🫂🫂❤️🌹🌹🌹🌹🌹انشالله هیچکس تو این راه نا امیدنشه[/QU ...

چشم🥺محتاج دعاییم.

حالت خوبه عزیزم؟من دیروز رفتم سونو یادم رفت یبوستو بگم   پرسید چند روزه ن جنینات گفتم نمیدونم ...

بسلامتی انتقال بدی❤️🌹 

2740
حالت خوبه عزیزم؟من دیروز رفتم سونو یادم رفت یبوستو بگم   پرسید چند روزه ن جنینات گفتم نمیدونم ...

سلام عزیزم قربونت بد نیستم 

یه کم سینه درد دارم مجدد که مال داروهاس احتمالا.یبوستم اذیت می کنه یه دکتر دیگه بهم گفت شربت مگنی میلک بخورم ناشتا روزی دو قاشق یا شیاف گلیسیرین بذارم که من شربت رو خریدم فعلا.

روز تخمک کشیت یادت نیس کی بود؟ و روزی که رفتی برای بررسی وضعیت جنین ها؟ چند روز فاصله بینش بود همون میشه سن جنینت.

خیره ایشالا عزیزم دلم خیلی برات روشنه . 

الان برگه فریزم رو نگاه کردم فکر کنم چهارروزه هستن،بچه ها امیدی هست؟

من ۳روزه انتقال دادم.

خدا بخواد غیرممکنم ممکن میشه.