2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821877 بازدید | 669234 پست
فاطمه جانم مهتاب جانم ممنونم از دعا و محبتتون به حق امام حسین که هردوتون عاقبت بخیر بشین و انرژی مث ...

♥️♥️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
🥲🫂 واقعا نمیدونم چیکار کنم برای همیشه قید بچه رو بزنم  شاااااید خدا دلش به رحم بیاد طبیعی ب ...

عزیزم من زیاد بلد نیستم حرفهای قشنگ و امیدوارکننده بزنم چون خودمم هنوز دستم خالیه   ولی سه بار انتقال هم زیاد نیست،واقعا جا داره بازم امتحان کنین،درمورد اهدایی هم که هرکسی نظر خودش رو داره ولی من خودم ترجیهم اینه که از هیچکدوممون نباشه،مثلا جنین اهدایی یا فرزندخواندگی،البته همینها هم به حرف آسونه،وقتش که برسه هضم و کنار اومدن باهاش سخته ولی اینطوری فکر میکنم هردو احساساتشون مشابهه ولی فقط اگه از یه نفر باشه شاید طرف مقابل غمگین باشه همیشه،نمیدونم شاید دارم اشتباه میگم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۱۴#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- @گندمک11    

۲۸- @shiva_ab    

۲۹- rose710

۳۰- zhiyan74

۳۱- ارکیدهابی

۳۲- طوطططیا

۳۳- atrin_arsen_atrina

۳۴- joooodi

۳۵- Poweroflove

۳۶- queen21722

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- طنین1133

۴۰- avaaajon

۴۱- آلادیا

42- پونهoo

43- ماهورجان

۴۴- panizpaliz

45- محبوبه بدون کاربری

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- شطرنجی 

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2728
عزیزم اخه انجام نمیده!!!!! دارم پیر میشم از دستش ، حتی سلامتی خودشم واسش مهم نیست من شنیدم کبد و ا ...

هرجوری که میتونی تلاش کن ببریش دکتر و سیکل پانکچر رو بعد از تقویت و اصلاح سبک شروع کنین

خدارو شکر سنتون کمه اما نباید زمان رو از دست بدی

یه وقتایی متاسفانه ما خانوما باید یه چیزایی رو تنهایی به دوش بکشیم مثلا سبک غذا خوردنتون رو خودت عوض کن غذاهاتون رو ببر به سمت سالم خوری اصلا نیازی نیست بهش بگی که داری این کارا رو برای بچه دار شدن میکنی اینجوری اصلاح سبک روتین زندگیتون میشه 

من قرص های مکمل شوهرم رو شبا بهش میدم چون میدونم در طول روز که خونه نیست نمیخوره. قرص رو خودم میزارم در دهان مبارکشون یه لیوان آب هم با دست خودم انگار که دارم به بچه 2 ساله آب میدم بهشون تقدیم میکنم 

اینارو میگم بدونی تنها نیستی عزیزم همسر منم فراموش میکنه جدی نمیگیره داروهاشو نمیخوره ولی چاره ای نیست من تسلیم بیخیالی همسرم نمیشم راهشو پیدا میکنم خودم بهش دارو میدم خودم غذاهایی که لازمه میپزم میدم بخوره

تسلیم نشو فاطمه به اسپرم اهدایی و این چیزا فکر نکن مطمئن باشد میشه درستش کرد

الهی و ربی من لی غیرک / به امید مادر شدن
این آزمایش واسه دوسال پیشه.. تو این دوسال مطمئنم هیچ تغییری نکرده ک هیچ بدترم شده! طبق تجربه ای ...

این آزمایش اسپرم نیست 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
عزیزم اخه انجام نمیده!!!!! دارم پیر میشم از دستش ، حتی سلامتی خودشم واسش مهم نیست من شنیدم کبد و ا ...

ان شاالله درست میشه همه چیز و دوباره پیگیر درمانتون میشین 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
عزیزم فکر کنم من رو ریپلای کردین ولی پیامتون رو نمیاره برام،ارور میده

سلام .پرسیده بودم که چه چیزایی انجام داده بودن همسرتون که تو ریپلایی که برای دوست دیگه زده بودین خوندم چکارایی کرده بودین .ممنونم 🌷

2740
ان شاءالله این بار میشه،  متوسل شو به فاطمه زهرا س

ان شالله عزیزم .ممنون چشم❤️😘

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱