2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819905 بازدید | 669157 پست

سلام ب همه دوستای صبورم

سلام ب روی ماه همتون

چقد خوشحالم می تونم براتون پیام بزارم

امیدوارم ب زودی خدا زیباترین نگاهش رو روزی تون کنه و بهترین ها رو براتون مقدر کنه

از صمیم قلبم از تک تکتون ممنونم ک روزای سخت رو کنارم بودین و منو پسرم رو قابل دعاهای خالص و ناب تون دونستین❤️

حورا جون، مهتاب جون، فردایی عزیزم، آلا جون، سحر بانوو، رادیس جون، آترین جون، نیاز عزیزم، عبدالواحد، بهار جون، الهه جون، طوطییا، فطررس، پروانه جون، یا منان (و همه دوستایی ک الان حضور ذهن نداشتم) خواستم بدونین خیلی یادتون بودم و خدارو شاکرم ک دوستای خوبی بهم عطا کرده🌹

الهی ک ب زودی خبرای خوبتون رو بشنوم و منم در کنارتون لحظه های قشنگتون رو جشن بگیرم و کیف کنم از شادی و گریه های از سر شوق تون رو🤲🏻

همیشه وقتی دوستایی ک اینجا بودن و خدا بهشون لطف می کرد و فرشته دار می شدن این جمله ک " منم این مشکل و داشتم ولی الان بچم کنارم خوابه" رو می گفتن همیشه تو دلم می گفتم خدایا یعنی میشه؟ خدایا مثل خواب می مونه

لحظه لحظه ش معجزه ست😭 فرشته کوچولوی منم الان کنارم خوابیده و من هنوزه ک هنوزه باورم نمیشه ک خدا منو لایق مادر شدن دونسته و این هدیه ی زیباشو برام فرستاده👼

منم ب همه کسایی ک تو این راه قدم گذاشتن و سختیاشو با همه وجود دارن ب جون می خرن میگم عزیزای دلم‌..........

قووووووووووی بمونین

این مسیر خیلی سخته ولی ارزشش رو داره

همه اون سختیا با ی لبخند فرشته تون یادتون میره

الهی ک خدا آرزوی برآورده نشده ای تو دلتون نزاره و حاجت رواتون کنه. الهی آمین

الهی ک خدا بهتون اولادی بده ک محب اهل بیت باشن و شما حظش رو ببرین🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بازم ممنون ک کنارم بودین و خواهرونه دعاگو بودین😘

❣️نُه ماه انتظار، نَه...سال‌ها انتظار برای بوئیدنت، بوسیدنت و...❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم بالاخره عزممو جزم کردم رفتم مام پانکچر و انتقالمو انجام دادم خدا رو شکر، ان شاءالله ...

واااااااای خدارووووووشکر😍😍😍😍🤩🤩 چقد خوشحااال شدم😍 الهی ب سلامتی تا آخر😍 

برا من فعلا معلوم نیس تقریبا یکی دو ماهی باید دارو بخورم بعد برم دکتر ببینم چی میگن.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
نااميدترينم و محتاج دعاتون🥺

چی شده عزیزم؟🥺

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2728
قربونت عزیزم چقدر مهربونی🥰 آره انتقال داشتم دیگه. دو تا جنین بلاست. دکترم انقدر امید داد گفت از ا ...

اااای جاااانم دلم😍 ان شالله ان شااالله پر از خیر و برکت و نی نی های تپل مپل باشه برات😍

چون برا ما موقع انتقال ازین دستبندا نمیبندن من متوجه نشدم ک برا انتقال رفتی. 

جنین ها کلا توی سه حالت فریز  میشن یا سه روزه ان (٨سلولي) که براساس شكل ظاهری به A, B و C تقسي ...

سه روزه ها همیشه ۸ سلولی هستن؟

برا من این دو تا جنین آخری رو زده سه روزه ولی ۴ سلولی هستن. گرید رو هم a زده

دوستان این تقلبی و اولترا لیکوپن بگیرید 

واقعا؟😥 از کجا متوجه شدین؟

سلام ب همه دوستای صبورم سلام ب روی ماه همتون چقد خوشحالم می تونم براتون پیام بزارم امیدوارم ب زود ...

سلام قربوووونت برم خوبی؟😍 نی نی گلی خوبه؟

ممنوووونم ک میای و انرژی میذی بهمون. الهی که خوشبختی نی نی گلت رو ببینی عزیزم❤️

2740