2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820813 بازدید | 669187 پست
ممنون عزیزم آسمان جان من در مرکز ناباروری جهاد اهواز انجام دادم شما اگر تهران هستید هزینه هاتون بیش ...

سلام عزیزم دکترتون کی بود؟منم اهوازم البته مرکز مهزیار جنین دارم دکترم فرحناد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی فاطمه جان .با اینکه خیلی کم تاپیک آمده بودم منو هم یادتون بود و اسمم رو توی لیستتون گذاشتین ..ا ...

فداتشم مهربونم ♥️ 

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم 

لیست رو با مهتاب جون تکمیل کردیم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
جدی؟ چه عجیب. اینجا هم بیمارستان دولتی و هم خصوصی تشریفات خاص خودشو داره. یه جوراب نمیذارن پات باشه ...

وای عزیزم 🥺 😍 چه معنی قشنگی

انشالله دوتاش بگیره دخترو پسر که تا ابد راحت باشی هردو جنس رو داشته باشی

چرا ارزوی دور قشنگم .. نزن این حرفارو 

سعید اسم دخترشو انتخاب کرده😁 ولی من دوست ندارم 

میگه بزاریم باران🌧️☔

تو از دیروز تاحالا یه مادری ، باهاشون حرف بزن به خودت انرژی مثبت بفرست😍

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2728
سلام ب همه دوستای صبورم سلام ب روی ماه همتون چقد خوشحالم می تونم براتون پیام بزارم امیدوارم ب زود ...

قربونت برم مهدیه جونم🥹🫂🫀

انشالله موفقیت های گل پسری رو جشن بگیری مــــــــــــــادر😍

سلام دوستای گلم، من ۸ روز پیش انتقال جنین داشتم..، دوتا کامپکت و یه دونه بلاست، چند روز اول زیاد علایم نداشتم، ولی دو سه روزه کمر درد و دل دردهای خفیف دارم، گهگاهی سرگیجه میاد سراغم و امروز لگن درد دارم و کشاله رونم درد میکنه، اگه کسی تجربه مثبت یا منفی داره ممنون میشم باهام درمیون بذاره

فداتشم مهربونم ♥️  انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم  لیست رو با مهتاب جون تکمیل کر ...

مرسی از هردوتون 😘 مرسی عزیزم ان شاالله همگی 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2738