2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819432 بازدید | 669137 پست
فدات بشم لطف داری عزیزم. توک میگی آدم بدی هستی پس آدم خوبی هستی گلم. چراناامیدی عزیزم البته اگ دوسدا ...

ممنون عزیزم،نمیدونم، احساس میکنم خدا صلاح دونسته هیچ وقت مادر نشم  نزدیک هفت ساله منتظرم، ده روز دیگه انتقال اولمه

ممنون عزیزم،نمیدونم، احساس میکنم خدا صلاح دونسته هیچ وقت مادر نشم    نزدیک هفت ساله منتظرم ...

چرا همچین فکری میکنی آخه. جای خدا این حرف نزن عزیزدلم من مطمئنم شما ب زودی مادرمیشی. وقتی خدا داره همه پازلارومرتب میچینه یعنی تو داری ب هدفت نزدیک میشی من11ساله هنوزدرگیربیماریهام هستم  بچه ندارم تو7ساله من چی بگم هر روز ی درداضافه میشه چندروز پیشم تراکم استخوان دادم اونم پایین بود ولی وقتی درمان داره چراخودموعذاب بدم. واسه ای وی اف هرسری میرم کنسل میشه ک مشکوک ب هیدرو هستم بایدلوله هاموببیندم ک احتمالابرمیدارم. منم ناراحت میشم ولی زودبیخیالی طی میکنم گلم تومادرمهربونی همین نزدیکیاخیالت راحت باشه خداخیلی دوستداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا همچین فکری میکنی آخه. جای خدا این حرف نزن عزیزدلم من مطمئنم شما ب زودی مادرمیشی. وقتی خدا داره ه ...

عزیزدلم ممنون از دلگرمیت  کاش یکم یاد بگیرم از شماها و روحیه هاتون،مطمئنم خدا خیلی دوستت داره چون راضی هستی به رضای خودش