2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819752 بازدید | 669150 پست
فدات بشم لطف داری عزیزم. توک میگی آدم بدی هستی پس آدم خوبی هستی گلم. چراناامیدی عزیزم البته اگ دوسدا ...

ممنون عزیزم،نمیدونم، احساس میکنم خدا صلاح دونسته هیچ وقت مادر نشم  نزدیک هفت ساله منتظرم، ده روز دیگه انتقال اولمه

ممنون عزیزم،نمیدونم، احساس میکنم خدا صلاح دونسته هیچ وقت مادر نشم    نزدیک هفت ساله منتظرم ...

چرا همچین فکری میکنی آخه. جای خدا این حرف نزن عزیزدلم من مطمئنم شما ب زودی مادرمیشی. وقتی خدا داره همه پازلارومرتب میچینه یعنی تو داری ب هدفت نزدیک میشی من11ساله هنوزدرگیربیماریهام هستم  بچه ندارم تو7ساله من چی بگم هر روز ی درداضافه میشه چندروز پیشم تراکم استخوان دادم اونم پایین بود ولی وقتی درمان داره چراخودموعذاب بدم. واسه ای وی اف هرسری میرم کنسل میشه ک مشکوک ب هیدرو هستم بایدلوله هاموببیندم ک احتمالابرمیدارم. منم ناراحت میشم ولی زودبیخیالی طی میکنم گلم تومادرمهربونی همین نزدیکیاخیالت راحت باشه خداخیلی دوستداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همچین فکری میکنی آخه. جای خدا این حرف نزن عزیزدلم من مطمئنم شما ب زودی مادرمیشی. وقتی خدا داره ه ...

عزیزدلم ممنون از دلگرمیت  کاش یکم یاد بگیرم از شماها و روحیه هاتون،مطمئنم خدا خیلی دوستت داره چون راضی هستی به رضای خودش

آتی جون دکترم ب من همش میگف رحم اجاره دیدم همش همینوتکرارمیکنه ناراحت شدم ولیکن بیخیال نشدم دکترموعوض کردم تاببینیم خداچی میخواد دکترقبلیم عکس رنگی نگفته بوداصلاولی این دکترم گف بایدعکس رنگی بدی منتظرم پریودبشم برم ببینم چی میگه توکل بخودش همه ک ازهیدروبودن خیلی ناراحت میشن بخدا من راضیم هیدروباشه چیزبدتری نباشه نهایت لاپرا میشم دیگ درحالیکه هیدرو خیلی بده ها اکثرامیگن بدترازهیدرو نیست امامن ب اینم راضیم. دخترخوب حالادیدی ناامیدیت نابجاست. خیلیاوضعیتشون بدترازدیگریه حالاباامیدوخاطرجمعی خودتو آماده وتقویت کن برای انتقال

2728
آتی جون دکترم ب من همش میگف رحم اجاره دیدم همش همینوتکرارمیکنه ناراحت شدم ولیکن بیخیال نشدم دکترموعو ...

عزیزدلم ان شاالله خیلی زود جواب این صبوریتو بگیری  خیلی خوشحال شدم امشب باهات صحبت کردم   

عزیزم خانوم شیرازی اسمش مهربانوهست من اول ب ایشون پیام دادم الان شمارشوگذاشته ببین می‌فرسته برات یاب ...

اون اقا جواب داد بسته ای ۶۰۰ داد   امروز تیباکس کرد با اینکه من هنوز براش واریز نکردم فقط قرصاش اصل هست تاریخ دارن  

2738
آتی جون دکترم ب من همش میگف رحم اجاره دیدم همش همینوتکرارمیکنه ناراحت شدم ولیکن بیخیال نشدم دکترموعو ...

عزیزم دلیل اینکه میگفتن رحم اجاره چی بود؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

دوستان یک سری اطلاعات از پیج دکتر محمد پور در اینستا گرفتمکه ایندفعه خودم دارم رعایت میکنم اول اینکه ویتامین سی بلید خورد و در روز ۱۲ تا ۱۶ سیکل تا ۱۵۰۰ واحد هم مجازیم جلوگیری از ایجاد کیستدمیکنهوو در تشکیل جسم زرد رنگ بارداری موثر هست دوم حتما منیزیوم بدنتون را چک کنید باید بالای دو باش و علت سقط ها و انقباظات رحم کمبود منیزیوم هست ان استیل سیستیین برای پاکسازی و دفع سمون قبل از بارداری مهم هست در مورد لیکوپن از دوهفته قبل از اقدام برای بارداری نباید خورده بشه چون دریافت استروژن راپایین میاره پرگناکر کانسپشن قبل از بارداری خوب    

عزیزدلم ان شاالله خیلی زود جواب این صبوریتو بگیری   خیلی خوشحال شدم امشب باهات صحبت کردم   ...

فدات بشم انشاءالله همه باهم جواب میگیریم. منم عزیزم خیلی خوشحال شدم یه دوست خوب دیگه ب دوستام اضافه شد 

اون اقا جواب داد بسته ای ۶۰۰ داد   امروز تیباکس کرد با اینکه من هنوز براش واریز نکردم فقط قرصاش ...

آره عزیزم نگران نباش روی بسته یابغلش تاریخ زده تاریخ داره. واقعا آقای متشخصی بودن همسرمنم رفت بگیره دارو رودادبعدهمسرم براش کارت ب کارت کرد

2706