2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820221 بازدید | 669165 پست

سلام ب همه دوستای صبورم

سلام ب روی ماه همتون

چقد خوشحالم می تونم براتون پیام بزارم

امیدوارم ب زودی خدا زیباترین نگاهش رو روزی تون کنه و بهترین ها رو براتون مقدر کنه

از صمیم قلبم از تک تکتون ممنونم ک روزای سخت رو کنارم بودین و منو پسرم رو قابل دعاهای خالص و ناب تون دونستین❤️

حورا جون، مهتاب جون، فردایی عزیزم، آلا جون، سحر بانوو، رادیس جون، آترین جون، نیاز عزیزم، عبدالواحد، بهار جون، الهه جون، طوطییا، فطررس، پروانه جون، یا منان (و همه دوستایی ک الان حضور ذهن نداشتم) خواستم بدونین خیلی یادتون بودم و خدارو شاکرم ک دوستای خوبی بهم عطا کرده🌹

الهی ک ب زودی خبرای خوبتون رو بشنوم و منم در کنارتون لحظه های قشنگتون رو جشن بگیرم و کیف کنم از شادی و گریه های از سر شوق تون رو🤲🏻

همیشه وقتی دوستایی ک اینجا بودن و خدا بهشون لطف می کرد و فرشته دار می شدن این جمله ک " منم این مشکل و داشتم ولی الان بچم کنارم خوابه" رو می گفتن همیشه تو دلم می گفتم خدایا یعنی میشه؟ خدایا مثل خواب می مونه

لحظه لحظه ش معجزه ست😭 فرشته کوچولوی منم الان کنارم خوابیده و من هنوزه ک هنوزه باورم نمیشه ک خدا منو لایق مادر شدن دونسته و این هدیه ی زیباشو برام فرستاده👼

منم ب همه کسایی ک تو این راه قدم گذاشتن و سختیاشو با همه وجود دارن ب جون می خرن میگم عزیزای دلم‌..........

قووووووووووی بمونین

این مسیر خیلی سخته ولی ارزشش رو داره

همه اون سختیا با ی لبخند فرشته تون یادتون میره

الهی ک خدا آرزوی برآورده نشده ای تو دلتون نزاره و حاجت رواتون کنه. الهی آمین

الهی ک خدا بهتون اولادی بده ک محب اهل بیت باشن و شما حظش رو ببرین🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بازم ممنون ک کنارم بودین و خواهرونه دعاگو بودین😘

❣️نُه ماه انتظار، نَه...سال‌ها انتظار برای بوئیدنت، بوسیدنت و...❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم بالاخره عزممو جزم کردم رفتم مام پانکچر و انتقالمو انجام دادم خدا رو شکر، ان شاءالله ...

واااااااای خدارووووووشکر😍😍😍😍🤩🤩 چقد خوشحااال شدم😍 الهی ب سلامتی تا آخر😍 

برا من فعلا معلوم نیس تقریبا یکی دو ماهی باید دارو بخورم بعد برم دکتر ببینم چی میگن.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
نااميدترينم و محتاج دعاتون🥺

چی شده عزیزم؟🥺

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2728
قربونت عزیزم چقدر مهربونی🥰 آره انتقال داشتم دیگه. دو تا جنین بلاست. دکترم انقدر امید داد گفت از ا ...

اااای جاااانم دلم😍 ان شالله ان شااالله پر از خیر و برکت و نی نی های تپل مپل باشه برات😍

چون برا ما موقع انتقال ازین دستبندا نمیبندن من متوجه نشدم ک برا انتقال رفتی. 

جنین ها کلا توی سه حالت فریز  میشن یا سه روزه ان (٨سلولي) که براساس شكل ظاهری به A, B و C تقسي ...

سه روزه ها همیشه ۸ سلولی هستن؟

برا من این دو تا جنین آخری رو زده سه روزه ولی ۴ سلولی هستن. گرید رو هم a زده

دوستان این تقلبی و اولترا لیکوپن بگیرید 

واقعا؟😥 از کجا متوجه شدین؟

سلام ب همه دوستای صبورم سلام ب روی ماه همتون چقد خوشحالم می تونم براتون پیام بزارم امیدوارم ب زود ...

سلام قربوووونت برم خوبی؟😍 نی نی گلی خوبه؟

ممنوووونم ک میای و انرژی میذی بهمون. الهی که خوشبختی نی نی گلت رو ببینی عزیزم❤️

2740
سه روزه ها همیشه ۸ سلولی هستن؟ برا من این دو تا جنین آخری رو زده سه روزه ولی ۴ سلولی هستن. گرید رو ...

نه از ۴تا ۸ هستند.

وقتی شکل سلول ها کاملا منظم و یک دست و قابل تمایز از هم باشه گرید a داره. 

من قبلا یک ۷ سلولی گرید b انتقال داده بودم و یک کامپکت که مثبت شده بودم ولی نموند برام.

کلا اسم و گرید رو از روی شکل ظاهری میذارن خودشونم نمی دونن واقعا کدوم با کیفیت تره، اینه که به همشون شانس لانه گزینی رو میدن چون وقتی توی محیط رحم قرار می گیرن گرید خودشونو بهبود میدن. 

اااای جاااانم دلم😍 ان شالله ان شااالله پر از خیر و برکت و نی نی های تپل مپل باشه برات😍 چون برا ما ...

سلامت باشی عزیزم.  به لطف خدا و دعای شما دوستای عزیزم ان شاالله 🙏🙏 قربون دلای مهربونتون😘

بهارجان خوبی انشاءالله این دفه هم مثبتی هم تاآخربارداری به سلامتی وخوشی سپری میکنی ان‌شاءالله ضخامتت ...

سلام عزیزم تشکز با دعای شما❤️ سونو دادم ضخامت ۱۰ بود و انتقال افتاد روز چهارشنبه جنین ۳روزه🥲دعام کنین

پارسال جنین ۵روزه بود🥲 

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
نه از ۴تا ۸ هستند. وقتی شکل سلول ها کاملا منظم و یک دست و قابل تمایز از هم باشه گرید a داره.  ...

ممنونم عزیزم ❤️ 

سلام عزیزم تشکز با دعای شما❤️ سونو دادم ضخامت ۱۰ بود و انتقال افتاد روز چهارشنبه جنین ۳روزه🥲دعام کن ...

خداروووشکر ک همه چی خوب بوده. نگرانش نباش عزیزم خدا بخواد ب این چیزا نیس😍

خداروووشکر ک همه چی خوب بوده. نگرانش نباش عزیزم خدا بخواد ب این چیزا نیس😍

ممنون عزیزم خدا برا همه خوب بخواد❤️🌹

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنونم فاطمه جان.ان شا اله یکی از همین روزا بیام تاپیک و خبر بارداریت ببینم گلم.

2706