2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818856 بازدید | 669102 پست
سلام عزیزم ممنون از شما و امیدوارم به زودی تجربه مثبتتون رو اینجا بگذارید  من مرکز ناباروری اه ...

ممنونم عزيزم از دعای خیرتون و ممنون از توضیحات کاملتون انشالله باقی راه هم بسلامتی میگذرونید ،فقط میدونم هزینه شما برای سال گذشته هست ولی میشه بگید برای تعیین جنسیت چقدر هزینه شد؟ یعنی بجز هزینه انتقال و پانکچر و اینکه فکر کنم سن حدود ۳۵ یا بالاتر رو اکثرا تو غربالگری های ریسک میزنن نگران نباشید

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز10#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- @mahoura1400    

۲۰- @آناشید۹۹    

۲۱- آیدا۱۲۸ 

۲۲- نهال۶۴۶۷ 

۲۳- نگار۸۰

۲۴- nooshabehjoon

۲۵- نهالیم

۲۶- رادیس۱۲

۲۷- گندمک۱۱

۲۸- shiva_ab

۲۹- rose710

۳۰- zhiyan74

۳۱- ارکیدهابی

۳۲- طوطططیا

۳۳- atrin_arsen_atrina

۳۴- joooodi

۳۵- Poweroflove

۳۶- queen21722

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- طنین1133

۴۰- avaaajon

۴۱- آلادیا

42- پونهoo

43- ماهورجان

۴۴- panizpaliz

45- محبوبه بدون کاربری

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- شطرنجی 

49- mehremah

۵۰- هدیه99

51- پروانه22

52- ابجی نیاز جون

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

56- نیکاد

57- Sarvesahi

58- zohrehjafari

59- گیسوگلابتونم

60- Bahar2200

61- زین

62- ریحانه57

63- asemaneabii

64- saeideh61

65- raaaaaz

66- آرام۰۰۰

67- سهیلا_جون

68- ۲aftab

69- قاصدک_بیخبر

70- بانودریا

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فاطمه چقدر دلم میگیره وقتی میگی توهم بارداری خب اگه یادت باشه من دوتا لوله هامو از دست دادم یعنی به ...

:)))))

فراموش کن اون روز های تلخو 

خدارو شکر که به حاجت دلت رسیدی

انشالله زین پس فقط خاطرات شیرین برات رقم بخوره 

و گذشته رو بشوره ببره😍

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
الحمدالله چه عالی، ان شاالله جواب ازمایشش مثبت باشه و بارداری سالمی داشته باشه. ان شاالله از خو ...

مرسی قشنگم ♥️ 

2731
عزیزم هرچیش توهم باشه درد سینه که توهم نیست اگه ماه های قبل نداشتی میتونه نشونه بارداری باشه ان شالل ...

🥹🫂

ممنون عزیزم 

قربون حست فاطمه😃🤩

🥹🫂♥️

سرما خوردم ☹️ یکم بی حوصله ام

الان چندهفته ای؟  خواهرشوهرمم تو بارداری دفع پروتین داشت.دکتر گفت نمک نخور.فعالیت نداشته باشه ...

۱۹ هفته و یک روز نمک نمیخورم  فردا جواب ازمایشمو میگیرم دعام کنین اکو قلب جنینم دارم فردا تو انو مالی همه چی خوب بود خدا خودش اینبارم رحم کنه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
2738
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

@houra۱۴۰۰    

سلام عزیزم امشب زیارت عاشورا به نیت شما خونده شده

در لیست بالا اشتباهی کس دیگه ای تگ شده که ان شا الله ایشونم حاجت روا بشه

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

@houra1400 

houra1400@

19- @houra1400 

اشتباه تک کردم 🤦🏼‍♀️ خودتم تک نمیشی عشقم 

@houra۱۴۰۰     سلام عزیزم امشب زیارت عاشورا به نیت شما خونده شده در لیست بالا اشتباه ...

الهی خیر ببینی مادر😘😘

سلام عزیزم خوبین؟ ممنوووونم شما چ خبرا؟ من هیچی پارسال رو با دو تا سقط و ی خارج رحمی ب اتمام رسوندم ...

سلام عزیزم

منم بالاخره عزممو جزم کردم رفتم مام پانکچر و انتقالمو انجام دادم

خدا رو شکر، ان شاءالله خدا روزی همه منتظرا کنه مثبت شدم. 

کی انتقالته به سلامتی کجا؟ با کدوم دکتر؟ 

الهی که ایندفه نتیجه بگیری راحت شی

اصلا انگار یه کوه سنگین از دوش آدم برداشته میشه

🥹🫂 سلام قشنگم  قربونت برم شما چطوری ، انشالله زندگی بر وفق مراد باشه😍 ن دورت بگردم ...

سلام عزیزم الحمدالله

مطمئن باش یه وقت که فکرشو نمیکنی سوپرایزت میکنه

فقط بسپر به خودش

تو در توانت داری تلاشتو میکنی بقیه اشو بسپر به خدا

خدا خواست شد هزار مرتبه شکر

نشد آدم میگه تلاشمو کردم تصمیم های دیگه برا زندگیش میگیره

من خودم میگفتم دارم تلاشمو میکنم خدا، شد شکرت نشد فقط فردا خودمو سرزنش نکنم چرا کاری نکردم تلاشی نکردم

الهی که برای همه شد باشه

الهی که همه مامان های منتظر به مراد دلشون برسن

فقط تا جایی که توانشو دارید از رحمت خدا نا امید نشید

اسم بچتونو نذر کنید

من خودم خیلی انرژی مثبت ازین نذر گرفتم