2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818471 بازدید | 669079 پست
اسمش لیکوپن بود. عصاره گوجه فرنگی. واقعیتش احساس می کنم هیچ کدوم از قرصا تاثیر خاصی رو ضخامت من ندا ...

علت بالا نرفتن  ضخامت چیه من شنبه سونو دارم خدایا خوب باشه🥹

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
همون ازمایشات پایان سه ماهه دوم بارداری رو‌میگی.. ک شامل ازمایش قند و ویتامین و تیرویید و گلبول قرم ...

خوبی عزیزم دختر فسقلت خوبه نمیدونم گفت روتین دوم یازدهم میرم انجام میدم گفتم ببینم چیا هستن همون پودر قند رو باید بخوریم ایا 

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمش لیکوپن بود. عصاره گوجه فرنگی. واقعیتش احساس می کنم هیچ کدوم از قرصا تاثیر خاصی رو ضخامت من ندا ...

چی بگم والا ویتامین‌ها رو منم اصلا اصلا تاثیر نداشتن 

البته من که انتقال ندادم اما دوره پانکچر همه نوع ویتامین امتحان کردم اصلا تاثیر نداشت 

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2731

ببین لیکوپن استروژن رو کنترل می کنه و برای کسی که ضخامتش کمه بدرد نمی خوره و خوب نیست

برای کنترل استروژن بالا من شنیدم لیکوپن خوبه تا کنترلش،کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)