2733
2739
عنوان

کیا نخود درمانی داشتن برای اسپرم شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 15692 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وَ سَخَّرَ لَكُمْ ما فِي السَّماواتِ وَ ما فِي الْأَرْضِ جَمِيعاً مِنْهُ إِنَّ فِي ذلِكَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ «13»

و آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، همه از اوست كه براى شما رام نمود، همانا در اين تسخير براى كسانى كه فكر كنند، قطعاً نشانه‌هايى است.

تفسیر آخوندیش میشه بکش،بخور،بپوش،بدزد همش مال خودته

تفسیر انسانیش میشه: از این نعمت ها محافظت کن و در آن ها تفکر کن که همه نشانه هایی از وجود خداوند هستند و از آن ها در راه درست بهره ببر

من با شما وارد بحث مذهبی نمیشم چون اعتقادات من و شما کاملا با هم در تضاده کلا با آدم های خشک مذهبی بحث میکنم حس بدی بهم دست میده چون نمیفهمن 

وَ سَخَّرَ لَكُمْ ما فِي السَّماواتِ وَ ما فِي الْأَرْضِ جَمِيعاً مِنْهُ إِنَّ فِي ذلِكَ لَآياتٍ لِق ...

نه مذهبیم نه مثل شما اینقدر بدبین

در راه درست یعنی یه موجود رو در راه علم و تندرستی میتونی استفاده کنی این راه درستیه و نادرستی توش نمیبینم 🙂

2728
نه مذهبیم نه مثل شما اینقدر بدبین در راه درست یعنی یه موجود رو در راه علم و تندرستی میتونی استفاده ...

حیوانات هم دقیقا به اندازه ما حق زندگی دارن اونام مثل ما درد و گرسنگی رو حس میکنن و موجود زنده هستن البته تو "اسلامی" که حقوق یه زن با یه گاو برابری میکنه و زن نصف یه مرد حق و حقوق نداره دیگه چه انتظاری میره ازش بخواد حقوق حیوانات رو محترم بشماره

حیوانات هم دقیقا به اندازه ما حق زندگی دارن اونام مثل ما درد و گرسنگی رو حس میکنن و موجود زنده هستن ...

من کاری به اسلام ندارم

حرفم اینه اگه جان حیوانی در راستای سلامت انسان باشه این یعنی خدمت و مشکلی نمیبینم

با تفاسیر شما پس تمام موشای ازمایشگاهی که روشون هزارو اندی ازمایش برای نجات جان انسانها انجام میشه و درد و مرض به جونشون انداخته میشه حیووان ازاری محضه و باید تعطیل بشه ؟؟

من کاری به اسلام ندارم حرفم اینه اگه جان حیوانی در راستای سلامت انسان باشه این یعنی خدمت و مشکلی نم ...

آفرین لایک 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
2738
خدا خودش تو قران گفته که ما هر چه را که افریدیم برای در اختیار گذاشتن انسان هست وقتی گوشت گنجشک میت ...

هم تو قرآن، هم اینکه تو کل دنیا میخورن... حالا رحم ما بازم بیشتر بعضی کشورا ب هیچ حیوونی رحم نمیکنن. توی ی کشوری میمون رو زنده زنده گذاشته بودن رو ی دیس آوردن وسط میز. همونجوری زنده افتادن ب جونش خوردنش.. خیلی چیزای دیگه😣

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari