2737
2739
عنوان

من از دست جاریم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 28 پست

بگو مرلین مونرو به انیشتن  نامه مینیویسه  من و تو اگه با هم ازدواج کنیم و بچه ما از هوش به تو بره و از زیبایی به من چی میشه    انیشتن میگه ممنونم بابت لطفت   ولی هیچ وقت برعکس به این موضوع نگاه کردی   که اگه از زیبایی  به من بره و از عقل به تو چه فاجعه ای میشه   بگو اول سالم باشه  و عاقل  و باهوش  خدا هر کسی رو یک شکلی افریده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو نشاشیده شب درازه ..صبر کن بزرگ بشه ببینم همینجوری پز میدی 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
2731

اول اینکه ولش کن با حرف همچین ادمایی خودت و اذیت نکن ولی اگه میخوای حالش و بگیری با ی لبخند ملیح بگو اره عزیزم خیلی خوشگله خداروشکر به خودت نرفته ی تک خنده ام بزن تنگش😁

یک عدد ورزشکار😀💪💪💪💪 
به خدا من تو همه چی از اون سرترم هم خانواده هم تحصیلات هم شغلو جایگاه اجتماعی  تو همه چی اما از ...

این مثل جاری من میمونه فکر میکنه کی هست هیچ چیز بارزی هم نه تو قیافه و تیپ نه تو نوع برخوردش نداره کاش میشد دو تا فحشش بدم

برای سلامتی نینیم صلوات میفرستین؟
این مثل جاری من میمونه فکر میکنه کی هست هیچ چیز بارزی هم نه تو قیافه و تیپ نه تو نوع برخوردش نداره ک ...

فک کنم شما قشنگ فهمیدی من چی میگم 

به خدا کلافه شدم از دستش 

2740
بهش بگو نشاشیده شب درازه ..صبر کن بزرگ بشه ببینم همینجوری پز میدی 

بهش بگو اگه انقدر زبون دراز و بی تربیت نبودی جدا نمیشدی و بچه ات به شوهر اولیت میرفت 

فک کنم شما قشنگ فهمیدی من چی میگم  به خدا کلافه شدم از دستش

اره دقیقا چاره ای نیست اون تا ابدالدهر تو جهل خودش باقی میمونه سعی کن زیاد باهاش قاطی نشی این جاری من انقدر خود شیفته اس و اوستا چوسک رفته بود تو تالار سپرده بود از فامیلای ما پذیرایی نکنن

بهش بگو اگه انقدر زبون دراز و بی تربیت نبودی جدا نمیشدی و بچه ات به شوهر اولیت میرفت 

اینطوری هم بگم که برمیگرده میگه دیدین چش نداره منو ببینه همش از حسادتشه 

تا دیروز که نمیدونستم جنسیت چیه همش از پسر بد میگفت الانم که دختره اینطوری منو اذیت میکنه

اینطوری هم بگم که برمیگرده میگه دیدین چش نداره منو ببینه همش از حسادتشه  تا دیروز که نمیدونستم ...

پس بهش بی محلی کن انگار نه انگار اینجور آدما پرو ان جاری من بچه اولش دختر بود له له میزد که بچه دومش پسر باشه وقتی دید دومی هم پسره میگفت چقدر خوب شد دختره ما خیلی خوشحالیم از اینکه دختره حافظه اشون هم ضعیفه