2752
2734
عنوان

جنبه شوخی ندارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😯😯😯😯😨

😌😌😌😌😌😌😌😌 من همينطورم خشنم 

امروزم شوهرم پرده را زد كنار سرش داد كشيدم تو مگه غيرت نداري من معلوم ميشم 😌😌😌

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

مرسی خانومهای عزیز ومهربون خیلی کلافه شده بودم ممنونم از نظرات خانومها دو تا خانوم تو رستوران بودن که کلی می خندیدن همین

با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
عزیزم 😐 یه مدت خشنی جواب میده😕

ميدونم 😰 دست خودم نيست مجردم بودم داداشامو ميزدم كلا رابطم با مردا بده تازه شوهرم ميگه خيلي اخلاقت تنده امروز ازم ترسيده بود سكوت مطلق بود خونه 😔

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
ميدونم 😰 دست خودم نيست مجردم بودم داداشامو ميزدم كلا رابطم با مردا بده تازه شوهرم ميگه خيلي اخلاقت ...

😟

وقتی خیلی عصبانی میشی سریع حالتت رو عوض کن 

نشستس ، پاشو

پاشدی، بشین وووووو

صلوات فرستادن هم اون لحظه خیلی اروم میکنه ادمو

چون شوهر هم یه مدت احترام میذاره و ملاحضه میکنه

حق الناس کل زندگی رو میریزه بهم 
😟 وقتی خیلی عصبانی میشی سریع حالتت رو عوض کن  نشستس ، پاشو پاشدی، بشین وووووو صلوات فرستاد ...

اره دقيقا تحمل كردن خيلي سخته 

ممنونم حتما از راهنماييت استفاده ميكنم بايد سعي كنم جلو زبونم را بگيرم و كمتر عصباني بشم