2737
2739
عنوان

يه چيزي بگم مسخرم نميكنين

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 24 پست
ببين منم يه مدت رفته بود تو مخم كه جرا انقديه و فلان😐 برو مدل موهاي متوسطتو ببين رو سر سلبريتيا كه ...

اره دوستم 

چند بار بعضي هارو ديدم كه با موهاي كوتاه چقدر شيك هستن به خودم گفتم منم اينطوري الان مدل موهام و خودمو قانع كردم

ولي باز تا دوستاي مو بلندمو ميبينم يادم ميره همش😁😁😁

لامصبا همشون گيسو كمندن😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دوستم  چند بار بعضي هارو ديدم كه با موهاي كوتاه چقدر شيك هستن به خودم گفتم منم اينطوري الا ...

توام يه روز گيسو كمند ميشي😎

حالا من موهام اندازه شماس

هركار ميكنم مامانم اينا راضي نميشن تا سرشونم كوتاه كنم 😩😩

ولي كوتاه شيكتره ها باز فكراتو بكن😏

2728
توام يه روز گيسو كمند ميشي😎 حالا من موهام اندازه شماس هركار ميكنم مامانم اينا راضي نميشن تا سرشون ...

من عاشق موي بلند و لخت شدم

از اون روزي كه موهامو از دست دادم

قبلش اين خيالمم نبود

هههي خدا

دقیقا اشتباهی ک من کردم. موهامو کوتاه کرده بودم. گفتم انقدر اکستنشن میکنم تا موهام اندازه اکستنشن بشه، دوستم آرایشگره واسم انجام داد. دیگه وقتی انجام دادم معتادش شدم تا یک سال موهای من اکستنشن بود... بعدش ک برداشتم باورت نمیشه اگه بگم سرم خالییی شد.. یعنی حجم موهام یک سومش موند واسم

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2740

عزیزم موهات کوتاه نیست کههه

خیلیم خوبه 

فکر کنم یه سالم تا کمرت میرسه قشنگ

به جای اینکه همش رو اندازش تمرکز کنی ذهنتو جور دیگه مشغولش کن

مثلا یه بار معمولی بباف باز کن فرشو ببین کیف کن، یه بار تیغ ماهی بباف شب تا صبح(فرش خیلی ناز میشه )

یه بار با این گیره ها که اسمش یادمنمیاد (سرچ کردم هات بونز بود) موهاتو ببند اونم باز کنی یه فر درشت خیلی نازی میشه

در کل ذهتتو منحرف کن به یه جنبه ی دیگه از موهات

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم

به مام یاد بده چجوری موهاتو تقویت کردی😍

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم