2737
2734
عنوان

بعضی مامانا چقد حساس هستن 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1808 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا همیشه کیفم پر شکلات و تنقلات بود 

هر بچه ای میدیدم بهش شکلات میدادم

دوستام بهم میگفتن مثل مامان بزرگایی

ولی به مرور متوجه شدم نباید این کار رو بکنم ، الان بخوام شکلات بدم به بچه در اکثر موارد از مامانش اجازه میگیرم 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
حالا بچه من از کسی چیزی نمیگیره. من میگم بگیر . یارو بنده خدا داره نسبت به بچه من ابراز لطف میکنه من ...

اگه بچه کنار خودم باشه و ازم اجازه بگیره اجازه میدم ولی وقتی بدون اجازه و خبر من بگیره ازش میگیرم پس میدم 

2731

یه بار مسافرت رفته بودیم با اتوبوس به صورت کاروانی ، راه برگشت به جز چند نفر پیاده شده بودن ، 

یه خانمی بچه اش خواب بود و رفته بود پایین در اتوبوس هم بسته بود

بچه بیدار شد گریه گریه 

فکر کنم سه چهار ساله 

شب هم بود تاریک

من رفتم بچه رو بغل کردم که آروم شه 

کوچولو جیش کرده بود کل لباسم نجس شد ، آرومش کردم تا مامانش بیاد

مادره که اومد انقدر بد برخورد کرد که بغض کرده بودم

خوب بود میذاشتم نیم ساعت بچه گریه کنه ؟! 

دلم شکست 

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم

اخه دخترای خوب بچه رو نمیشه مدام کنترل کرد اونم تو رستوران یا فضای باز...‌داری یه لقمه میذاری دهنت یهو میبینی بچه دوئیده رفته اونور ... شما خانومی کنید فقط یه لبخند کج و کوله تحویل بچه بدید و نهایت یه زبونم براش دربیارید 😛

یه بار رفته بودیم پارک ، پسرم به هوای پسربچه ی خانواده ای که نزدیکمون نشسته بودن هی میرفت سمت اون خانواده  ... منم از بس گفتم "،نکن،بشین،نرو بیا" خسته شدم دیگه فقط با نگاه مواظبش بودم دست از پا خطا نکنه که تو یه آن دیدم اون خانواده بطری نوشابه ته مونده شون رو چسبوندن دم دهن پسرم 😑😑😑 یعنی فقط دستمو گرفتم  جلو چشمم سر  همسرم داد زدم که بدووو ... اونم که خونسرد و بی تفاوت ...به جای اینکه خیز برداره خرامان خرامان میرفت ،کم مونده بود تشکرم بکنه ازشون بی ادبارو ... اصرارم داشتن بذار بخوره دهنی نبوده 😐 

اهان در مورد شکلات و ادامس هم حتما از مادر بچه ها اجازه بگیرید بعضی از بچه ها ممکنه منع مصرف داشته باشن مثلا بچه های بیش فعال نباید اصلا شکلات بخورن ،اونوقت یه محبت بی جا اون خانواده رو به دردسر میندازه 

2738

ما دهه شصتیا نسل سوخته ایم مامان من فقط موقه خواب یه بار سرشماری میکرد ببینه کسی تو کوچه جا نمونده باشه. 😂 یه بارم با قطار داشتیم میرفتیم مشهد قطار وایساد همه پیاده شدیم بعد سوار شدیم سه ایستگاه بعد مامانم فهمید آبجیم نیس😂

توجه: فرزند ایران پسره. نگی نگفتم!                      زن  زندگیـست ومـرد،  امنیت..و چه خوب می شود وقتی مـردی تمام مردانگیش را خـرج امنیتِ زندگیـش کندو چه زیبـا می شود وقتی زنی تمام زندگیش را خرج غرورِ امنیتش کند ...