2733
2739
عنوان

دردودل(فقط کسایی بیان که هیچ وقت نتونستم عاشق شوهرشون باشن )

| مشاهده متن کامل بحث + 4125 بازدید | 170 پست
اره جالبه که من دومین ازدواج رو که کرد به همسرم گفتم این آقا فلان ایراد رو داره خیلی هم ایراد کوچیکی ...

ای واااااااییییی چه بد😕

واقعا چرا داره این کارو با خودش میکنه؟؟؟

انگار غذاس،یکی یکی تست میکنه تا اون طعمی که دلش میخواد رو پیدا کنه😑

کاش یه کم افکار و دیدش رو بازتر کنه و مثبت نگاه کنه

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راستش منم بخاطرپول باشوهرم ازدواج کردم درصورتی که مامانم مخالف بود.گفتم عشق بوجودمیادالان دوسش دارم ...

چه حیییففففف!!الان از شرایطی که داری راضی هستی؟!بنظرتون پول ارزشش رو داره؟؟(واسه دخترخاله ام پرسیدم)یه وقت دلخور نشین😁

واست آرزوی بهترین ها رو دارم

امیدوارم شرایطت بهتر بشه😊

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
چه حیییففففف!!الان از شرایطی که داری راضی هستی؟!بنظرتون پول ارزشش رو داره؟؟(واسه دخترخاله ام پرسیدم) ...

نه عزیزم دلخوری نداره.نه پول ارزششونداره واقعا.ولی خب من مجبورم چون میگم مامانم راضی نبودالان باچه رویی برگردم.البته اخلاق شوهرم خوبه ها ولی یه سری کاراورفتارش اذیتم میکنه.همیناس که گاهی وقتا ازش دورمیشم نمیخوام ببینمش

2742
نه عزیزم دلخوری نداره.نه پول ارزششونداره واقعا.ولی خب من مجبورم چون میگم مامانم راضی نبودالان باچه ر ...

آهاااااا پس لازم شد از تجربیاتتون واسه دخترخاله ام بگم تا انقققد خودش رو سرزنش نکنه

ممنون مهربوووون😊

وااای ادم چطور میتونه با کسی که شب و روز زندگی میکنه احساسی نداشته باشه

البته باید دو طرف بخوان

بنظر من زندگی بدون وابستگی و دلبستگی

بی هدف و بی انگیزه هست و من اصلا نمیتونم داشتن همچین زندگی رو تحمل کنم

و خداروشکر عاشق همیم

حقیقت حرفاییه که تو بحث میشنوی