2737
2734

راستش میل خودته اما‌به نظرم یکم‌ وسیله بهداشتی ای هستش بهتره نو بخری تا دست دوم 

ببخشید چون تاپیک زدی و کمک خواستی دارم میگم قصد بدی ندارم 

از بقیه دوستانی هم‌ که میخوان بفروشن عذرخواهی میکنم من فقط نظرمو گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه شيشه رو ميشه نو بخري دستگاه كه به شير ربطي نداره

اره عزیزم میدونم 

اما شیر از توی لوله ش میاد بالاخره دیگه 

البته کلا یه سری افکار وسواسی هستش که یه وقتایی سراغ ادم میاد لزوما هم درست نیست اما من خودم به شحصه این کارو نمیکنم 

2738
مرسی عزیزم نینیت چند ماهشه فقط همین شیر دوشیده رو میخوره شیر خشک نمیخوره یا سینه نمیگیره

خواهش میکنم دخترم الان سه سالو نیمشه این کار رو وقتی 5 ماهه بود و میرفتم سرکار میکردم و تا بیام فقط شیرخودمو میخورد اما یادمه کلا خیلی شیر زیاد نمیخورد درکل شیر خوبی هم نداشتم

جدی نه ماه داری میدوشی؟باید میذاشتی سینتو بگیرن

اره هنوزم دارم ميدوشم 

سينمو گرفتن ولي چون به شيشه هم عادت دارن اونطوري كه بايد سينرو خالي نميكنن من هم شير خشك ميدم هم سينمو مستقيم ميدم هم مجبورم بدوشم خيلي سخته ولي ديگه عادت كردم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
700سی سی شیر میدوشی یا قیمتش هفتصده

اوه ماي گاد من اگر ٧٠٠ سيسي شير داشتم كه ديگه غمي نداشتم 😅😅 نه عزيزم حدود ٧٠٠ قيمتشه البته اگر ايران باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
مال شما كحاييه

والا من از انگليس خريدم ولي روش زده چين ولي هم دوتا شير دوش داره هم با باتري كار ميكنه

2706