2737
2739
عنوان

روزهای ممنوعه برای اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 107552 بازدید | 102 پست
چه ها سلام من یک شنبه روز 13 پریودیم بود اقدام داشتم امشب هم شب چهارشنبه است که تأکید شده خوب نیست اقدام، حالا من چکار کنم به نظرتون راهنمایی کنید امروز ترشح کش دار سفید همون هایی که نشونه تخمک گذاریه داشتم نمی دونم گیج شدم بالاخره تخمک گذاریم کی بوده فقط امروز تو این چند روزه این ترشحه بوده چکار کنم امشب اقدام کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟می خوام بچه ام پسر باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
سلام بچه ها منم یه سئوال تو این زمینه داشتم خواهشا اگر کسی می دونه بهم بگه داشتن ر ا ب ط ه تو شب های ...

مکروه هست .اما اگه شوهرت به شدتت تحت فشار باشه به طوری که خودش احتمال بده اکه نزدیکی هم نکنه شب تو خواب ملتحم یا جنب میشه اشکال نداره

لطفا واسه به سلامت به دنیا اومدن دخترم دعاکنین.مرسی
سوسن جان اصلا تو شبای شهادت مشکلی نیست، صدقه هم نمی خواد، برای بارداری هم باشه مشکلی نیست

آخه من تویه سایتی خوندم مشکل داره.خودمم برام سواله چون میخوایم اقدام کنیم تخمک گذاریم میفته اول محرم که اول ماه قمری.خیلی سرچ کردم کلا اگه بخوام باماه قمری وشهادت وفلان پیش برم باید چندماه اقدامم عقب بیفته

خدایاشکرت بخاطر نی نی تودلم❤
احکام نزدیکی با همسر باسلام چه شبهایی در طول هفته نزدیکی با همسر حرام یا مکروه است؟آیا شبهای ولادت ی ...

ببخشید در مورد شب شنبه هیچ موردی ذکر نشده منم الان موقع تخمک گذاریم هس بنظرتون امشب ایرادی داره از نظر اسلام کمک کنید منکه هرچه سرچ میکنم جوابی ندیدم

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان