2737
2739
عنوان

روشام ، یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 28 پست
ممنون عزیزم خدا خیرت بده  هیچوقت مثل من چشات پر اشک نشه

خداب به قلبت آرامش بده ...کمکی از دستم بر میاد به جز این ؟

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
خداب به قلبت آرامش بده ...کمکی از دستم بر میاد به جز این ؟

همین صلوات برام کافیه و ارومم میکنه 

دعام کن دارم خفه میشم از بغض

دستت درد نکنه ممنونم ازت

بابا به خدا عشق و عاشقی هم  یه تَهی داره مثل جون آدمیزاد ‌‌...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم خدا خیرت بده  هیچوقت مثل من چشات پر اشک نشه

فرستادم عزیزم.....اگه میتونی 360تاسوره قدروپشت سرهم بخون واسه حاجتت

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
2738

برات صلوات فرستادم اما شما ۲ تاپیک قبلت گفتی از قضاوت ھا کاربرا حالت بہ ھم میخورہ و دیگہ درد دل نمیکنی؟ سریع ھم قفل کردی😳ثبات داشتہ باش از اینکہ میگن دخالت نکن تو زندگی عروستون ناراحت نشو عزیزم شما خیلی راحت فکر میکنی لب تر کنی داداشت طلاقش میدہ منم خواستم روشنت کنم کہ ھییییییچ مردی بہ خاطر این صحبت ھای خانوماااااانہ زنش طلاق نمیدہ دیگہ تصمیم با خودت میخوای از حقیقت حالت بہ ھم بخورہ و تاپیک بزن مثل بچہ دبستانیا سریع قفل کن میخوای ھم ...... شما بشین رو کاناپہ پاپ کورنت بخور 🙄

برات صلوات فرستادم اما شما ۲ تاپیک قبلت گفتی از قضاوت ھا کاربرا حالت بہ ھم میخورہ و دیگہ درد دل ...

بله کامل درست میگید خیلی با کاربرها بد صحبت کردن انگار فقط باید مثل بز حرفاش تاییید کرد انتقادپذیر نیستن و توهین میکنن 

بله کامل درست میگید خیلی با کاربرها بد صحبت کردن انگار فقط باید مثل بز حرفاش تاییید کرد انتقادپذیر ن ...

البته من تو اون تبادل نظر زیاد بحث نکردم خواننده اما از کارشون ناراحت شدمراهنمایی درست قبول نمیکنن متاسفانه