2752
2734
عنوان

چالش لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 81 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قصد دارم ۶ ماه دیگ اقدام کنم برا بارداری ولی ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم میخوام اول لاغر کنم بعد چیکار کنممم

گر جان به جان من کنی جان و جهان من تویی  سیر نمیشوم ز تو تاب و توان من تویی😻
2731

سلام به همه دوستان، چند ماه پیش دنبال ی داروی لاغری خوب بودم که بدون عوارض باشه و واقعا اثر داشته باشه که دیدم توی این سایت هرکسی تجربه خودشو عنوان کرده و این خیلی خوب بود، نظرات مختلفو میخوندم که چند نفر از داروی مهندس محمدیان تعریف کرده بودن و نتیجه گرفته بودن، من هم به سایت ایشون مراجعه کردم تا بیشتر آشنا بشم و در نهایت این داروی گیاهی رو تهیه کردم و استفاده کردم، 114کیلو وزنم بود، ماه اول 8کیلو کم کردم، ماه دوم 6کیلو، ماه سوم 5کیلو،ماههای بعدی هم بین 4 تا 5 کیلو کم کردم و الان رسیدم به 82 ، نسبت به قدم هنوز اضافه وزن دارم ولی بدنم تقریبا مقاوم شده و مثل روزهای اول وزنم پایین نمیاد و قراره با همسرم مستقیما برم پیش مهندس و راهنماییم کنه، دختر عموم هم حدود 3ماه استفاده کرد از 90کیلو به 77کیلو رسید، در کل خیلی راضی هستم و احساس سبکی میکنم، کمر دردم تقریبا خوب شده، قبلا اشتهای کاذب داشتم و شیرینیجات دیوانم میکرد ولی الان معدم جمع شده و تمایل به شیرینی هم از بین رفته، قبلا بزور پیاده روی میرفتم ولی الان که وزن کم کردم باشگاه میرم، البته آقای محمدیان گفتن فقط ورزش هوازی انجام بدم، امیدوارم ی روزی به 75کیلو برسم. آدرس سایتwww.darougiyahi.com هس شاید کسایی مثل من باشن که بدردشون بخوره، موفق باشید