2752
2734
عنوان

آیا کسی از سرم IvIg استفاده کرده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 95016 بازدید | 401 پست
سلام ببخشید شما تزریق کردید؟ تو تزریق سرم آی وی آی جی عوارضی هم ممکنه رخ بده؟ می‌خوام ببینم میتونم ت ...

عزیزم من متاسفانه هنوز باردار نشدم 

شاید دیگه باردار نشم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ببخشید تو تزریق سرم آی وی آی جی عوارضی هم ممکنه رخ بده؟ می‌خوام ببینم میتونم تنها برم یا حتما ب ...

من ۴ ویال میزدم هر ویال ۱ ساعت طول میکشید،یعنی حدود ۴ ساعت بیمارستان بودم،بهتره همراه داشته باشید چون طی این مدت ممکنه چیزی لازم داشته باشید

من ۴ ویال میزدم هر ویال ۱ ساعت طول میکشید،یعنی حدود ۴ ساعت بیمارستان بودم،بهتره همراه داشته باشید چو ...

ممنون عزیزم ❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
شما از شاکریان نتیجه گرفتید و چندتا طرم نیزدید هر ماه؟؟؟

بله عزیزم دوتا بارداری موفق داشتم.گرمی گفته بود میزدم.دقیق یادم نیس اما خب نسبت ب بدنت میگه چقد باشه و تاماه چند باید بزنی من تا.حدود 35هفته زدم

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
بله عزیزم دوتا بارداری موفق داشتم.گرمی گفته بود میزدم.دقیق یادم نیس اما خب نسبت ب بدنت میگه چقد باشه ...

به من دوتا قرص داد که همه که ایمنی داشتن و مریض دکترای دیگه بودن گفتن نخور خود منشیش هم گفت علائم خیلی داره مشکل داشتی نخور تاکرولیموس
پنتوکسی فیلین

شما دارو چی خوردین؟؟

به من دوتا قرص داد که همه که ایمنی داشتن و مریض دکترای دیگه بودن گفتن نخور خود منشیش هم گفت علائم خی ...

عزیزم واقعا زیاد خاطرم نیس.اما خب من هربار میرفتم پیشش بعدشم میرفتم پیش دکتر زنانم و بااون مشورت میکردم برا داروهاش.بامشورت دکتر زنانم هرچی ک صلاح میدونست میگفت استفاده کنم.داروهم هپارین روزی دوتا.پردنیزولون.مکملا و هرماه سرم ivig.شما سرم میزنی؟الان بارداری؟حتما قبل مصرف هردارویی با دکترزنانت مشورت کن اونا بهتر میدونن چی برا بچه خوبه و چی بد.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
دکترم محسن معینیه .بله سابقه سقط داشتم. یه آز مایشی هم دادم که نشون داد از نظر ایمنی بدم احتیاج به ا ...

سلام عزیزم چه ازمایشی دادی ک نشون داد بدنت احتیاج داره؟

الهی و ربی من لی غیرک