2737
2734
عنوان

میتونید یک آدم خوب معرفی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 66 پست
مسلما با ورود زن دوم نه تنها او ضاع بهتر نمیشه بلکه پیچیده تر هم میشه...دوست شما از وخامت ماجرایی که قراره اتفاق بیفته خبر نداره وگرنه دست به همچین کاری نمیزد...شما هم اگر قصد کمک دارید باید اول با چند نفر متخصص این امور صحبت کنید...صد در صد راهکاری بهتر از خریدن یه زن برای برطرف کردن امیال جنسی پیدا میکنید!!!!!!!!!من میدونم فقط مرگ رو چاره نیست
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنی را میشناسم که با عشق زندگی اش را اغاز کرد

درد کشید و زندگی کرد

کودکی را با ذره ذره ی جانش در وجودش رشد داد

بادرد بدنیا آوردش

و با شیره ی جانش او را سیر کرد

و در دامن پر مهرش او را پروراند

با دردهایش درد کشید

و با خنده هایش از ته دل خندید

برایش غصه خورد

شب ها بر بسترش بیدار ماند

سختیهایش را به جان خرید

زنی را میشناسم که از آغوش همسرش بهره نمیبرد

زنی را میشناسم که برای لذت همسرش از فطرتش میگذرد

تو هم او را میشناسی

میدانم میشناسی

از این زنها در خانه های این شهر زیاد پیدا مشود

میخواهی همان را یه تو معرفی کنم؟

همان است که دنبالش هستی

همان که به خاطر همسرش از همه چیزش گذشته

برو و خودش را به همسرش معرفی کن

شاید فرصتی شود تا بهتر بشناسدش
............
2731
دوستان سلام....دیروز رفتم خونه دوستم و 3-4ساعت باهاش حرف زدم....تازه فهمیدم اصل ماجرا روحیه....شوهرش ازنظر روحی ساپورتش نمیکنه ...دوست من هم خیلی زیادی حساسه و خلاصه برای خودش توهم زده که شوهرش بخاطر بیماری که براش بوجود آمده اینطوری شده....
بیماری فیزیکیش هم درواقع یکجور قارچ و عفونت زنانه است!!!!!!!که با دارو رفع شده ولی خودش فکر میکنه هنوز هست!!!
خلاصه فکر میکنم باید یک متخصص روان درمانی براش پیدا کنم....