2733
2734

حالا مامان منم خیلی وقتا میگه تکتم بچت داره همه جیزو بهم میریزه ولی چیزی نمیگی یا با داد  با حالت شوخی میگ برو خونتون علیسان سرم رفت ما نزدیکیم به مامانم 

این حرفارو میگهها ولی بازم کلی نگهش میداره 

یکی دو سری هم گفته مامانم که مامان خودم سر شماها اصلا بهم کمک نکرد خیلی سختم بود عقده ای شدم واسه همین من خیلی به تو کمک میکنم 

یا خیلی مواقع میگه تکتم تو شانس اوردی هنوز پیر نشدم وگرنه اصلا اعصابم به بچه نمیکشید اخه مامانم چهل و یک سالشه هنوز 

الانم عزیزم به قول مامان من مادر شما اعصابش دیگه نمیکشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بماند که بابام وقتی حامله بودم چقددررر متلک مینداخت که بچم دختره.مثلا تو جمع به من نگاه میکرد میگفت ...

ای خدا چرا باید بابای ادم اینجوری بگه مگه جنسیت دستمه ماست اول دست خداست بعدبه مرد مربوط میشه😦😦

👶👶

هر انسانی شخصیت و اخلاقی داره باید هر کسی رو با همون اخلاقی که هست پذیرفت... زندکی رو از چشم مادرتون ببینین شاید تو زندگیش سختی هایی کشیده یا از بچگیش براش خاطراتی مونده که رفتارش اینطور شده با شما...

اصلاً تقصیر نداره... شما هم فقط باید تحمل کنی

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم
نه قربونت برم از وقتی یادمونه با ما دخترا خوب نبود از همون بچگی من. یه بار هم بهمون گفت وقتی شما دنی ...

این به خاطر فرهنگ پسر پرست بودن ما ایرانی هاست بنده خدا مامانت تقصیری نداره قدیما اگر دختر به دنیا می اوردن خیلی تحقیرشون می کردن  اگر پسر نمیاوردن جایگاه شون تو زندگی تثبیت نمی شد و همیشه استرس داشتن که مبادا کنار گذاشته بشن 

شما به دل نگیر و بزار به حساب فرهنگ اشتباهی که به مادرت یاد دادن 

دوستای خوبم فقط خواستم بگم قدر پدر و مادرای خوبتونو بدونین من پدر بی نظیر داشتم ولی قدرش و ندونستیم.طوری با ما بود اگه اصلا کم کاریهای مادرم ون به چشم نمیومد. ولی از وقتی رفت یعنی متوهم پدر و هم مادر و از دست دادیم.الان مادر بیشتر نقش یک غریبه رو داره تا مادر

الهی به امید تو.....
از وقتی یادمه همین جور بوده.گفته نیایین من حوصلتو نو دارم. ولی باز من هر هفته بهش زنگ میزنم میگم پاش ...

خدا رحمتش کنه عزیزم 😔

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️

ناراحت نباش مادرمنم همینه.تازشم فحش شوهرم میده میگه اون پدرسگ نشسته خونش راحت اونوقت تو بچتو اوردی اینجا رید به خونم رزد به زندگیم.خخخخ هرچندمیدونم واقعا بچم خیلی غیرقابل تحمله ولی نباید اینطور بگه .بهرحال مادرمه ازدستش ناراحت نمیشم ولی دیگه خیلی کم میرم شاید دوماه یک بار